Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

„ZADBAJ O SWOJE SERCE” - CZAS PRZEBADAĆ WIELKOPOLSKĘ I KUJAWY!

„ZADBAJ O SWOJE SERCE” - CZAS PRZEBADAĆ WIELKOPOLSKĘ I KUJAWY!
Zobacz więcej zdjęć »
Planujesz wakacje nad Bałtykiem? A może wykorzystać wolny czas i zbadać swoje serce w jednym z miast Wielkopolski lub Kujaw? Już ruszyła kolejna edycja akcji bezpłatnych badań kardiologicznych.

„ZADBAJ O SWOJE SERCE" - CZAS PRZEBADAĆ WIELKOPOLSKĘ I KUJAWY!

CHOROBY SERCA TO WCIĄŻ CZĘSTA PRZYCZYNA ZGONÓW W POLSCE. DLATEGO TAK WAŻNA JEST PROFILAKTYKA. „ZADBAJ O SWOJE SERCE" TO OGÓLNOPOLSKA AKCJA SPOŁECZNA PROWADZONA NIEPRZERWANIE OD 2006 ROKU, PODCZAS KTÓREJ ORGANIZOWANE SĄ BEZPŁATNE BADANIA I KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE.

BADANIA W DRODZE NAD MORZE?

Planujesz wakacje nad Bałtykiem? A może wykorzystać wolny czas i zbadać swoje serce w jednym z miast Wielkopolski lub Kujaw?

Pierwsza odsłona kolejnej edycji akcji „Zadbaj o swoje serce" miała miejsce w ostatnią niedzielę lipca w Toruniu. Sierpniowe konsultacje kardiologiczne odbędą się:

07.08 w Osielsku pod Bydgoszczą (Galeria Osielsko)

14.08 w Grudziądzu (Galeria Grudziądzka)  

21.08 w Kaliszu (Galeria Amber)

28.08 w Bydgoszczy (Centrum Handlowe Focus Mall)

Sprawdź, kiedy badania odbywają się w Twoim mieście i zadbaj o serca swoich bliskich: www.cardiopirin.info.pl oraz www.zadbajoswojeserce.pl

PRZYJACIEL OD SERCA: CARDIOPIRIN[1]

Partnerem strategicznym akcji „Zadbaj o swoje serce" jest firma VP Valeant Sp. z o.o., Sp. j. odpowiedzialna za promocję nowego leku Cardiopirin[1].

Lek Cardiopirin[1] zapobiega i leczy choroby układu krążenia. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który przeciwdziała powstawaniu zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Dedykowany jest osobom po zawale serca, zmagającym się z chorobą wieńcową, po udarze niedokrwiennym mózgu, po wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej oraz u osób z zarostową miażdżycą tętnic obwodowych.


[1]Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Natalia Waranka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »