Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zadbaj o usta!

Każdego dnia robi się chłodniej, a pod wpływem zimnego powietrza usta pierzchną i pękają. Jak zatem zadbać o delikatną skórę ust, by nawet jesienią i zima wyglądały pięknie?
  1. Kilka razy dziennie smaruj usta pomadką ochronną, wazeliną do ust lub balsamem do ust. Pamiętaj, że produkt, którego używasz powinien mieć właściwości nawilżające, zawierać witaminy A i E, glicerynę oraz filtr UV.
  2. Na noc możesz nałożyć grubszą warstwę balsamu do ust, zadziała wtedy jak maseczka.
  3. Raz w tygodniu wykonaj delikatny peeling ust.
  4. Co kilka dni wykonaj delikatny masaż ust. Posmaruj je grubą warstwą kremu, a następnie masuj przy użyciu miękkiej szczoteczki do zębów.
  5. Nie oblizuj ust, zwłaszcza na mrozie!
  6. Pij dużo wody.

Wazeliny do ust, pomadki ochronne i balsamy do ust znajdziesz w ofercie wielu producentów kosmetyków (Floslek, Figs&Rouge, Absolute Organic, Nivea), łatwo więc znajdziesz produkt o odpowiednich dla ciebie właściwościach i w ulubionym zapachu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MARTINIQA - Kosmetyki i inne pachnące drobiazgi
http://www.martiniqa.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »