Kultura, sztuka » Kultura

Zagłosuj na jedną z małopolskich szkół i pomóż jej wygrać pracownię komputerową!

Centrum Serenada zmieniło się w miejsce prawdziwej sztuki! Wszystko za sprawą konkursu „Fabryka Pisanek”, w którym rywalizuje ze sobą 15 małopolskich szkół. Na wygraną drużynę czeka wyposażenie pracowni komputerowej oraz tablety. O zwycięstwie zadecyduje największa liczba głosów.

„Fabryka Pisanek" to międzyszkolny konkurs, który ma za zadanie zachęcić dzieci do wspólnej zabawy, zdrowej rywalizacji, ale również podtrzymywać wielkanocne tradycje. Spośród 50 zgłoszeń, kapituła konkursowa wybrała 15 najlepszych projektów. To właśnie te szkoły miały szansę przyozdobić swoje gigantyczne pisanki. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Centrum Serenada nabrało prawdziwie wielkanocnego klimatu. W ostatni piątek, piętnaście drużyn z małopolskich szkół przyozdabiało i malowało 1,5 metrowe pisanki. Ich piękne dzieła można oglądać na Placu Spotkań w Centrum Serenada. Obok każdej z nich, znajduje się urna na głosy, które można oddawać do 23 marca. Aby zagłosować na najpiękniejszy projekt, wystarczy wypełnić formularz, który można odebrać w infopunkcie. O zwycięstwie zadecyduje największa liczba głosów, dlatego warto włączyć się w akcję i pomóc wybranej szkole powalczyć o fantastyczne nagrody.

Za zdobycie pierwszego miejsca przewidziana jest wyjątkowa nagroda - wyposażenie pracowni komputerowej składającej się z 15 notebooków, ufundowanych przez Centrum Serenada. Dodatkowo każde z reprezentujących zwycięską szkołę dzieci, jak również opiekun grupy, otrzyma multimedialny tablet. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca również zostaną obdarowani wspaniałymi nagrodami: tablicą interaktywną i bogatym zestawem książek do biblioteki, a reprezentanci szkół otrzymają czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth.

Wystawa pisanek zostanie w Centrum Serenada do końca marca. Po zakończeniu akcji, pisanki zostaną przewiezione do wykonujących je szkół.

Szkoły, które wzięły udział w konkursie to:

1.     Szkoła Podstawowa nr 38 w Krakowie

2.     Szkoła Podstawowa nr 104 w Krakowie

3.     Szkoła Podstawowa nr 156 w Krakowie

4.     Szkoła Podstawowa nr 88 w Krakowie

5.     Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie

6.     Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie

7.     Szkoła Podstawowa nr 110 w Krakowie

8.     Szkoła Podstawowa nr 40 w Krakowie

9.     Szkoła Podstawowa Nr 164 w Krakowie

10.  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie

11.  Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 11 w Krakowie

12.  Zespołu Placówek Oświatowych w Sieprawiu

13.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Krakowie

14.  Szkoła Podstawowa w Chabówce

15.  Szkoła Podstawowa im św. Franciszka z Asyżu w PoskwitowieCentrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »