Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zagraj w najpopularniejsze gry komputerowe w Galerii Bemowo

Zagraj w najpopularniejsze gry komputerowe w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 21 kwietnia w godzinach 10.00-20.00 Galeria Bemowo zaprasza wszystkich do „Gaming World”, w którym każdy miłośnik gier komputerowych i konsolowych znajdzie coś dla siebie. Na uczestników wydarzenia czekają najpopularniejsze gry na świecie oraz konkursy i mini turnieje z nagrodami.

„Gaming World” w Galerii Bemowo to nie lada gratka dla fanów gier komputerowych oraz e-sportu. W sobotę 21 kwietnia każdy klient Galerii Bemowo będzie mógł stanąć do wirtualnej rywalizacji oraz zapoznać się z nowinkami na rynku gamingowym. Do dyspozycji Klientów przygotowano 4 specjalne strefy:

è strefę PC z turniejem Rocket League;

è strefę konsolową m.in. z piłką nożną i wyścigami samochodowymi;

è strefę małego gracza, gdzie najmłodsi znajdą tytuły dostosowane do ich wieku;

è strefę Gogli VR, gdzie będzie można poznać możliwości wirtualnej rzeczywistości.

Fani gier będą mogli zagrać w takie tytuły jak Rocket League, FIFA 18, Minecraft, Forza Motorsport 7, PES 18, LEGO Ninjago, LEGO Marvel Super Heroes 2, LEGO Worlds, Micromachines, Rush, Cars 3, Just Dance 2018 oraz Mariokart Deluxe i Farming Simulator.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie prowadzona relacja on-line z turnieju. Dla zwycięzców turniejów oraz konkursów tematycznych przewidziano upominki. W puli nagród znajdą się m.in. słuchawki Thrustmaster oraz powerbanki Tp-Link.

„Już w najbliższą sobotę przygotowaliśmy gamingowy turniej z wykorzystaniem PC-etów, konsoli oraz wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz fanów e-sportu do udziału w mini turniejach z nagrodami oraz wspólnego odkrywania nowinek ze świata gier– mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Wstęp na wydarzenie „Gaming World” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 5 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »