Motoryzacja » Moto Serwis

Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 w Porcie Łódź

Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
7 października Port Łódź gościł będzie motocyklistów z Łodzi i regionu łódzkiego, którzy na Patio Centrum hucznie zakończą tegoroczny sezon motocyklowy.

Wydarzenie uświetnią swoją obecnością goście honorowi – Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanna Zdanowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej, Tomasz Kacprzak.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Port Łódź zaprasza na event w niedzielę, 7 października, w godzinach 11:00 – 16:00 na Patio Centrum. Podczas wydarzenia odbędą się konkursy dla motocyklistów – a po każdym z nich – nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Na miłośników jednośladów czeka też wielka atrakcja - symulator jazdy na motocyklu na jednym kole! Punktem kulminacyjnym eventu będzie wizyta Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, która o godzinie 12:00  wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej, oficjalnie zakończy sezon motocyklowy w Łodzi, a do nieba wypuszczonych zostanie mnóstwo kolorowych balonów! Port Łódź zaprasza uczestników imprezy także na poczęstunek - gorący żurek oraz pyszną kawę od IKEA. Wszystko to przy akompaniamencie jednego z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych, grających muzykę w stylu country-rock – Colorado Band!

Miłośnicy motocykli BMW będą mogli z kolei zobaczyć pokaz tych niezwykłych pojazdów na parkingu Centrum, a także spotkać się i wymienić doświadczeniami z innymi motocyklistami. Podczas eventu testowane będą również kaski motocyklowe, a uczestnicy w otrzymają okolicznościowe naklejki.

Organizatorkami zlotu są „Łódki na Kołach”, jedyna kobieca grupa motocyklistek w naszym regionie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »