Technologie » Fotografia

"Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D" - konkurs foto dla Bydgoszczan

"Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D" - konkurs foto dla Bydgoszczan
Zobacz więcej zdjęć »
15 stycznia 2011 r. rozpoczął się konkurs fotograficzny związany z wystawą malarstwa trójwymiarowego prezentowanego w CH Rondo. Wśród nagród: 500 zł na zakupy oraz zaproszenie VIP na zawody żużlowe i spotkanie z Tomaszem Gapińskim. www.facebook.com/streetart3d

Od 15 stycznia do 4 lutego 2011 r. trwać będzie konkurs fotograficzny „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D" przeznaczony dla pełnoletnich Bydgoszczan i organizowany przez Centrum Handlowe Rondo. Partnerem akcji jest Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia z wybranym obrazem prezentowanym na wystawie Street Art 3D i zamieszczeniu go na fanpage'u wystawy: facebook.com/streetart3d. Aby zdjęcie było bardziej efektowne i miało większą szansę na wygraną można wykorzystać przygotowane przez siebie przebrania lub rekwizyty. Zdjęcia można zrobić wyłącznie w trakcie trwania wystawy, a więc do 30 stycznia 2011 r., natomiast na zamieszczenie ich na facebooku mamy czas do 4 lutego 2011 r. Nagrodzone zostaną te fotografie, które otrzymają najwięcej głosów „lubię to". Nagroda główna w konkursie to przedpłacona karta podarunkowa o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1. Oprócz niej ufundowano także pięć kart przedpłaconych o wartości 100 zł każda.

Zdjęcia wykonane z obrazem 3D prezentującym żużlowca dodatkowo powalczą o wyróżnienia. Będą one przyznawane przez Komisję Konkursową, w której zasiądzie między innymi przedstawiciel dyrekcji CH Rondo oraz przedstawiciel ŻKS Polonia Bydgoszcz. Najważniejszym wyróżnieniem jest VIP-owskie zaproszenie dla dwóch osób na dowolne zawody żużlowe rozgrywane na stadionie Polonii w Bydgoszczy. Zaproszenie to uprawnia do bezpłatnego wstępu na Trybunę Główną i gwarantuje możliwość wejścia do parkingu żużlowego, odwiedzenia boksu Tomasza Gapińskiego i porozmawiania z żużlowcem. Ci, którym nie uda się zdobyć zaproszenia, mogą jeszcze liczyć na otrzymanie kuponu rabatowego umożliwiającego zakup biletu tańszego o 30% na zawody tradycyjnie inaugurujące sezon żużlowy w Polsce, a więc XXX. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych. Zawody odbędą się 27 marca 2011 r. na stadionie Polonii Bydgoszcz, ul. Sportowa 2.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.chrondo.pl oraz w Centrum Handlowym Rodno przy punkcie z ekspozycją „Wodospadu". Więcej informacji na temat wystawy Street Art 3D oraz konkursu można znaleźć także na www.sztukauliczna3d.pl. Zdjęcia konkursowe można oglądać na www.facebook.com/streetart3d.

HARMONOGRAM KONKURSU „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D":
• 15 stycznia 2011 r. - rozpoczęcie konkursu
• 30 stycznia 2011 r. - zakończenie wystawy, ostatni dzień robienia zdjęć z obrazami 3D
• 4 luty 2011 r. - zakończenie konkursu, ostatni dzień zamieszczania zdjęć na facebook.com/streetart3d
• do 6 lutego 2011 r. - głosowanie na zdjęcia uczestniczące w konkursie
• do 16-tego lutego 2011 r. - informacja o zwycięzcach
• do 28-tego lutego 2011 r. - odbiór nagród w CH RondoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »