Technologie » AGD - RTV

Zakup, który się zwraca – kup pralkę Samsung QuickDrive™ i otrzymaj nawet do 600 zł

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zrobili prania po wakacjach, jak i dla tych, dla których pranie to wręcz rytuał, Samsung przygotował wyjątkowy prezent.

la wszystkich tych, którzy jeszcze nie zrobili prania po wakacjach, jak i dla tych, dla których pranie to wręcz rytuał, Samsung przygotował wyjątkowy prezent. Każdy kto zakupi pralkę z innowacyjną technologią QuickDriveTM i spełni warunki Regulaminu promocji może otrzymać nawet do 600 zł zwrotu. Akcja potrwa do 31 października 2018 lub do wyczerpania puli zwrotów.

Pralka QuickDrive™ skraca czas prania nawet o połowę. Innowacyjna budowa bębna sprawia, że czas trwania cyklu prania może zostać zredukowany nawet do 39 minut bez straty jakości i z odpowiednią dbałością o tkaniny.

Pralka QuickDriveTM wyposażona została także w inne, cenione rozwiązania. Technologia EcoBubbleTM, dzięki aktywnej pianie pozwala likwidować zabrudzenia nawet w niskiej temperaturzeDodatkowe drzwi AddWashTM, to nie tylko ukłon w stronę zapominalskich, ale bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala dołączyć pojedyncze, zawsze zgubione skarpetki czy koszulkę sportową już w trakcie rozpoczętego cyklu prania.

Aby wziąć udział w promocji w ciągu 21 dni po zakupie objętych promocją urządzeń należy zarejestrować się na stronie www.pralki.samsung.pl i wypełnić formularz. Wartość zwróconej kwoty zależy od wartości zakupionego modelu. Promocja trwa od 10 września do 31 października 2018 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.pralki.samsung.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Press Materials
http://dfusion.prowly.com/releases/news

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »