Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Zakupy z sercem, czyli Avenida na walentynki

Jedni kochają swoje drugie połówki, a inni z kolei wykazują się wielką miłością do… zakupów.

Jedni kochają swoje drugie połówki, a inni z kolei wykazują się wielką miłością do… zakupów. Avenida natomiast bezwarunkowo kocha wszystkich odwiedzających ją gości, dlatego z okazji walentynek każdy, kto w dniach 14-16 lutego odwiedzi poznańskie centrum będzie miał szansę, aby wyłowić wykwintne czekoladki lub kartę podarunkową o wartości 85 zł.

Luty to miesiąc miłości, a z okazji przypadającego w nim święta zakochanych mieszkańcy Poznania i okolic będą mieli szansę, aby pokochać Avenidę. Każdy, kto w dniach 14-16 lutego zrobi zakupy w poznańskim centrum (na max. 2 paragonach) na kwotę: min. 50 zł - stanie  przed szansą wyłowienia przepysznych czekoladek, a na kwotę min. 100 zł będzie mógł wyłowić kartę podarunkową o wartości 85 zł. Aby to zrobić wystarczy, w dniach trwania akcji, czyli  czwartek-piątek  w godz. 14:00-19:00 lub w sobotę w godz. 13:00-19:00 zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Akcji Promocyjnej znajdującego się przy fontannie na I piętrze. 

Akcja „Zakupy z sercem” odbywa się w dniach 14-16 lutego w Avenidzie Poznań.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »