Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zakupy ze stylistą MAKE'UPowni

Zakupy ze stylistą MAKE'UPowni
Zobacz więcej zdjęć »
MAKE’UPownia jest idealnym miejscem dla kobiet, które cenią sobie dobry wygląd, nie boją bawić się modą, makijażem, fryzurami.

Pracownia Wizerunku stwarza dzięki temu możliwość  odkrywania piękna własnej osoby, podnosząc jednocześnie własną samoocenę, dodając pewności siebie, co może w przyszłości zaprocentować na wielu płaszczyznach życia.

Czy wygląd powinien być ważny dla kobiety?

Wygląd stanowi bardzo ważny element w życiu każdej kobiety. To, jak wyglądamy, jak się ubieramy stanowi podstawę oceny naszej osoby. Jednak dobór odpowiedniego stroju do naszej sylwetki, pozwalający na odzwierciedlenie osobowości kobiety, uwypuklenie wszystko to, co w niej najpiękniejsze bywa dla większości kobiet dużym wyzwaniem.  

Podążać za modą?

Poszukiwanie własnego stylu nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie do końca posiadamy wiedzę o modnych kolorach i wzorach. Często zastanawiamy się, czy wybrać, to co w tym sezonie jest modne, czy może to, w czym czujemy się komfortowo. Okazuje się, że można wyglądać gustownie i elegancko nawet wtedy, gdy nie ma się na sobie najmodniejszych kreacji wielkich projektantów domów mody.

Zakupy? Kiedy? Z kim?

Okres wakacyjny nieubłagalnie zbliża się ku końcowi.  Z końcem lata, ze sklepów znikły już wyprzedaże, a miejsce zwiewnych sukienek i lżejszej odzieży zastąpiła jesienna kolekcja. Z tego też względu warto byłoby już wcześniej pomyśleć o zaopatrzeniu naszej garderoby w odzież na jesienne, niekoniecznie chłodne dni. Jednak nie dla każdej kobiety zakupy kojarzą się z przyjemnością. Jednym z tego powodów może być samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz niezdecydowanie kobiety, które wiąże się z wielogodzinnym chodzeniem po sklepach i galeriach handlowych w poszukiwaniu dla siebie odpowiedniego stroju.

Gdzie szukać i co można oczekiwać od stylisty?

Jeśli więc samodzielnie nie chcecie podejmować decyzji, zachęcamy do oddania się w ręce profesjonalistów z MAKE'UPowni, którzy dzięki swojemu wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu pomogą Wam w dokonaniu zakupów. Styliści odpowiedzą na pytania, pokażą jakie kroje ubrań pasują do Waszej sylwetki, a czego zdecydowanie powinniście unikać. Ponadto doradzą, jakie należy dobierać dodatki i akcesoria, aby dopełniały one w sposób idealny całą stylizację podkreślając indywidualny styl kobiety a zarazem stanowiły element przyciągający wzrok.

Koszt zakupów ze stylistą:

Cena- 150.00 zł/godzina

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Makeupownia, ul. Marszałkowska 3/5, piętro III, tel. 22/825-09-42, 602-231-622, www.makeupownia.pl

Kontakt prasowy: 

Jolanta Krośnicka,

Specjalista ds. PR i reklamy

GET IN TOUCH Agencja PR i Reklamy

tel. kom.  +48 514-296-541,

e-mail: jola@getintouch.pl, www.getintouch.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jola_getintouch

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »