Moda » Odzież

Zakupy ze stylistą w VIVO! Krosno

Zakupy ze stylistą w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Już 17 stycznia, w piątek, klienci VIVO! Krosno ponownie będą mogli skorzystać z zakupów w towarzystwie stylistki modowej - Karoliny Szczepanik. Osobisty ekspert po raz kolejny będzie doradzał klientom VIVO! w doborze odpowiednich stylizacji i rozwiązań modowych.

VIVO! Krosno po raz kolejny postanowiło dać szansę tym, którzy pod czujnym okiem eksperta modowego – Karoliny Szczepanik, chcieliby zmienić swoją garderobę i odświeżyć wizerunek. Centrum Handlowe zaprasza więc na kolejną edycję akcji „Zrób zakupy ze Stylistą”. W dniu 17 stycznia Karolina Szczepanik – doradca wizerunkowy, stylistka, która od wielu lat inspiruje miłośników mody w doborze trafnych stylizacji, podczas 1,5 godzinnego spotkania będzie odwiedzać z klientami sklepy modowe oraz  pomagać w doborze odpowiedniego outfitu. Pomoc stylistki jest całkowicie bezpłatna, uczestnicy wydarzenia ponoszą jedynie koszt zakupionych ubrań (o ile zdecydują się na ich zakup). Z usług eksperta modowego będzie mogła skorzystać ograniczona liczba osób. Dlatego, aby mieć szansę na udział w akcji należy do 14 stycznia br. (wtorek) do godz. 23.59 wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: malgorzata.macnar@howlita.pl.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »