Technologie » Komputery

Zalman Alpha 28 — chłodzenie AiO o niespotykanym designie

Zalman Alpha 28 — chłodzenie AiO o niespotykanym designie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Zalman ma w swoim portfolio wiele sprawdzonych i efektownych zestawów chłodzenia. Szczególnie ciekawą propozycję stanowią modele AiO z serii Alpha wyróżniające się niespotykanym dotąd designem.

Zalman Alpha 28 to jeden z popularniejszych modeli AiO z tej linii produktów. Chłodzenie posiada nietypową trójkomorową pompę mającą zagwarantować maksymalną wydajność w schładzaniu procesora. Całość wyróżnia się oryginalną pokrywą pompy z logo producenta, którą można łatwo obracać o 360 stopni. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na instalację chłodnicy w wybranej przez siebie pozycji bez obawy o niepoprawny montaż.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Chłodzenie zostało wyposażone w masywny aluminiowy radiator, dwa wentylatory o średnicy 140 mm oraz fizyczny kontroler ARGB, za pomocą którego można szybko dostosować styl luminacji. Alpha 28 odznacza się także zintegrowanym sterownikiem PWM, gumowymi podkładkami minimalizującymi drgania rotorów, a także wytrzymałą plecioną tuleją odporną na wahania temperatury i wysokie ciśnienie.

Zalman Alpha 28 to chłodzenie AiO przystosowane do instalacji na najnowszych podstawkach AMD i Intela (AM5/LGA 1700), jednak użytkownicy bez problemu zamontują je również na wielu starszych socketach. Produkt najczęściej spotykany jest w czarnej wersji kolorystycznej, aczkolwiek chłodzenie można zakupić także w białym kolorze.

 

Model Zalman Alpha 28 jest dostępny w cenie od ok. 330 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »