Technologie » Komputery

Zalman: gdy chłodzenie laptopa zawodzi

Zalman: gdy chłodzenie laptopa zawodzi
Zobacz więcej zdjęć »
Użytkownicy laptopów coraz częściej sięgają po podstawki chłodzące, wiedząc, że oryginalne chłodzenie zamontowane w przenośnych komputerach przeważnie nie spełnia swojego zadania. Zdaniem Zalmana do roli dodatkowego wsparcia dla systemowych wentylatorów idealnie nadaje się ZM-NC2.

Produkt Zalmana przeznaczony jest dla laptopów i notebooków 16”. Siatkowana górna powierzchnia została zaprojektowana tak, by redukować hałas do minimum, a jednocześnie zwiększać efektywność chłodzenia. Za utrzymanie właściwej temperatury schładzanych urządzeń odpowiada także wentylator 140 mm.

Żeby zwiększyć funkcjonalność podstawki, na jej spodzie umieszczono specjalną wnękę na okablowanie, pozwalające na łatwiejsze zarządzanie przewodami. Do tego dochodzi też anty-poślizgowy stoper, mający zapewnić, że ZM-NC2 nie będzie się ślizgała po powierzchni biurka.

Podstawka chłodząca ZM-NC2 kosztuje około 44 zł.

 

Dane techniczne:

·         Materiał: plastik, stal, guma

·         Wymiary: 340 x 310 x 45 mm

·         Kompatybilny z laptopami do 16’

·         Wentylator: 140 mm

·         Port: USB 2.0Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »