Dom » Budownictwo

Zamieszkaj na zielonym osiedlu RED Park

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań na nowym osiedlu RED Park w poznańskim Dębcu. Zainteresowani zakupem mieszkań w inwestycji realizowanej przez RED Real Estate Development mają teraz okazję skorzystać z systemu płatności 15/85.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Kompleks RED Park powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku przy ul. 28 Czerwca. Tworzyć go będą cztery trzynasto piętrowe budynki mieszkalne z garażami podziemnymi i Galeria RED Park, która będzie zapleczem usługowo-handlowym dla mieszkańców osiedla. W pierwszym etapie projektu, którego realizacja rozpocznie się w sierpniu powstanie 130 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. Tylko na ostatnim piętrze deweloper zaprojektował większe metraże z dużymi tarasami.

Konstrukcja budynków i układ funkcjonalny mieszkań daje swobodę dowolnego planowania wnętrz. Dzięki temu można np. wygospodarować w mieszkaniu dodatkowy pokój. Istnieje także możliwość łączenia lokali. Inwestor, bazując na doświadczeniach związanych z realizacją inwestycji na stołecznym rynku, m.in. wieloetapowego osiedla Alpha, zaproponował najbardziej optymalne rozwiązania. Oferuje mieszkania o maksymalnej powierzchni mieszkalnej przy minimalnym metrażu części wspólnych.

Nowe osiedle to oferta dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w niewygórowanej cenie. W inwestycji można kupić mieszkania w cenie już od 5100 zł brutto za metr kwadratowy. Wszystkie lokale objęte są programem Rodzina na swoim. Projekt finansowany jest przez PKO BP. W czasie przedsprzedaży deweloper umożliwia zakup mieszkania w atrakcyjnym systemie finansowania 15/85. W momencie rozpoczęcia  budowy  kupujący wpłaca 15 proc. wartości nieruchomości, a 85 proc. sumy dopiero przed odbiorem kluczy.

Ogromnym walorem osiedla jest jego lokalizacja tuż przy parku tzw. „Lasku Dębiec” z zabytkowym fortem. Widok na park i zieleń wokół budynków składać się będą na niezwykle przyjazne otoczenie kompleksu. Położenie RED Park pozwala mieszkańcom cieszyć bezpośrednim kontaktem z przyrodą, ale również daje możliwość dojazdu w ciągu kilku minut do centrum Poznania. W pobliżu znajduje się także rozbudowana komunikacja autobosowa i pętla tramwajowa Dębiec oraz wyjazd na trasę szybkiego ruchu A2. Docelowo cały kompleks zostanie zamknięty i ogrodzony. W jego obrębie znają się również ogólnodostępne bezpłatne miejsca postojowe dla gości.    

Sprzedaż mieszkań prowadzi ASMA Nieruchomości www.asma.com.pl    

Więcej na: www.redpark.pl i www.red-development.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RED-Real Estate Development
http://www.red-development.pl/deweloper/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »