Dom » Budownictwo

Zamieszkaj w Lesznie w domu swoich marzeń!

Zamieszkaj w Lesznie w domu swoich marzeń!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteśmy firmą, która świadczy usługę budowy domów na terenie całej Wielkopolski. Jednym z miast, które oraz częściej wybieranie jest przez rodziny jako miejsce do zamieszkania jest Leszno.

Miejscowość ta położona jest między dwoma dużymi ośrodkami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem, z którymi jest świetnie skomunikowana drogą ekspresową S5. Leszno posiada urokliwy rynek z przepięknymi barokowymi kamieniczkami. Wśród zwiedzających sporą popularnością cieszą się Kościół św. Krzyża, Pałac Sułkowskich, i Muzeum Okręgowe w Lesznie.


Dlaczego warto zamieszkać w Lesznie?


Leszno to miejsce idealnie dla zamieszkania rodzin z dziećmi, a także dla emerytów. Na terenie miasta mieści się wiele marketów wielkopowierzchniowych, hurtowni oraz centrów handlowych. Znajdziemy tu także świetnie skomunikowany dworzec kolejowy, który łączy się z czterema węzłami: : Wrocław Główny, Poznań Główny, Zbąszynek, Łódź Kaliska. Na fanów sportu powstała cała sieć ścieżek rowerowych. Leszno posiada także swoje kluby sportowe:

  • Unia Leszno – klub żużlowy

  • Arot- Tęcza - piłka ręczna i koszykówka

  • Owal Leszno – Klub rugby

Za ścisłym centrum Miasta rozpościera się spory pas zieleni Narodowego Parku Kampinowskiego, który posiada aż 5 różnych szlaków turystycznych. Park zajmuje blisko 46% obszaru gminy Leszno. Na terenie parku Karpinek znajdziemy imponującą 300-letnią Topolę Białą, która uchodzi za najgrubsze drzewo w Polsce.


Jaki projekt domu wybrać?


Firma Mytkowski świadczy usługi budowania domów kompleksowo. Nasi fachowcy oferują pełne doradztwo oraz wsparcie w kwestiach formalnościowych związanych z rozpoczęciem budowy domów. Nasza firma od ponad 21 lat zajmuje się profesjonalnym stawianiem domów jednorodzinnych na terenie całej Wielkopolski.


Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny projekt, albo chciałbyś zainspirować się innymi realizacjami, w swojej bazie mamy kilkadziesiąt różnych projektów. Dzięki współpracy z nowoczesnym biurem architektonicznym projektujemy innowacyjne domy, zarówno parterowe, jak i piętrowe o dowolnym metrażu. Jeśli jednak wolisz zdecydować się na indywidualny projekt, przygotujemy go w cenie gotowego projektu. Każdy klient do wyboru ma jeden z pięciu podstawowych standardów oraz pakietów energooszczędnych: TERMO i TERMO plus.


Współpraca z firmą Mytkowski do gwarancja wysokiej jakości i szybkiej realizacji, już od 6 miesięcy. Twoim przyszłym domem zajmie się jeden pewny wykonawca – od projektu, aż po odbiór końcowy.


Autor: Mytkowski Domy JednorodzinneRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

#zawszewidoczni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »