Motoryzacja » Samochody

Zaparkuj na Święta w Porcie Łódź

Zaparkuj na Święta w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Przedświąteczny okres nierozłącznie wiążę się z zakupami. Prezenty dla bliskich, dekoracje świąteczne oraz produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw – takie zakupy sprawiają nam wyjątkową radość.

Problem zaczyna się gdy jedziemy do centrum handlowego z myślą o udanych sprawunkach, a na miejscu okazuje się, że nie mamy gdzie zaparkować samochodu. Taka sytuacja nie spotka nas w Porcie Łódź, ponieważ Centrum z myślą o Klientach udostępnia łącznie ponad 5 tysięcy miejsc do parkowania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguSytuacja z brakiem miejsc, gdzie możemy zaparkować samochód zdarza się  często, zwłaszcza w okresie przedświątecznym gdy zakupy robimy z większą intensywnością. Problem z parkowaniem niejednokrotnie potrafi  zepsuć dobry humor i rozwiać świąteczną atmosferę. A nie o to przecież chodzi gdy wybieramy się na „gwiazdkowe" zakupy. Tutaj z rozwiązaniem przychodzi Port Łódź, który udostępnia dla Klientów 5 100 miejsc do parkowania, w tym 3000 miejsc na parkingu podziemnym. Ogromny parking Portu Łódź i IKEA, na którym możemy zostawić samochód, pozwala mieć pewność, że i dla naszego auta znajdzie się wolne miejsce gdy przyjedziemy zrobić tu zakupy.

Centrum pamięta także o rodzinach podróżujących z dziećmi oraz o osobach niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich zostały stworzone miejsca parkingowe znacznie szersze od tych standardowych. Miejsca parkingowe dedykowane osobom przyjeżdżającym do Portu Łódź z maluchami i te przeznaczone dla osób niepełnosprawnych są dodatkowo oznaczone i zlokalizowane blisko wejścia do Centrum. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »