Gospodarka » Żywność

Zaplanuj imprezę z Żubrówką ®!

Zaplanuj imprezę z Żubrówką ®!
Zobacz więcej zdjęć »
Planujesz imprezę i nie wiesz ile potrzeba na nią alkoholu? Chciałbyś zaskoczyć znajomych ciekawym przepisem na drink? Nic prostszego! Dzięki „kalkulatorowi zakupowemu” z nowej strony Żubrówki, nie tylko z łatwością zaplanujesz zakupy na udaną imprezę, ale również zadziwisz gości nowymi drinkami.

Nawet najbardziej spontaniczna impreza nie może obejść się bez… listy zakupów. Wtedy pojawia się niezmienny problem: ile alkoholu oraz jaką ilość napojów kupić na spotkanie ze znajomymi? Dzięki Żubrówce jego rozwiązanie staje się bardzo proste. W planowaniu kolejnego niezapomnianego przyjęcia  pomoże nowy dział z drinkami na stronie www.zubrowka.pl. Innowacyjna aplikacja - „kalkulator zakupowy”, sprawia, że w łatwy i szybki sposób można oszacować jaki rodzaj oraz ilość alkoholu i napojów trzeba zakupić na daną imprezę. Wystarczy określić liczbę spodziewanych gości oraz rodzaj serwowanych drinków. Program sam wygeneruje listę zakupów, którą można wydrukować lub przesłać pod wskazany adres mailowy. Planowanie przyjęcia nigdy dotąd nie było tak łatwe!

 

Kolejną nowością na stronie www.zubrowka.pl jest zakładka „zaproś na drinka”. Dzięki niej można drogą elektroniczną wysłać zaproszenie z przepisem na jeden z fantastycznych drinków przygotowywanych na bazie Żubrówki. To niezawodny sposób aby miło zaskoczyć znajomych i szybko dostarczyć zaproszenie z pomysłem na wieczorne spotkanie.

 

Trzecią interaktywną atrakcją przygotowaną specjalnie dla wielbicieli Żubrówki jest zakładka ”wypowiedz się na forum”. „Dzięki niej nasi  konsumenci mogą zarówno  wyrażać swoje opinie na temat drinków jak i przedstawiać swoje propozycje picia  Żubrówki. Ich opinie są dla nas bardzo cenne i zdarza się, że ciekawe pomysły, które pojawiają się na forum, są przez nas promowane w postaci nowych przepisów na koktajle” – informuje Paweł Sobalak Brand Manager marki Żubrówka.

 

Kiedy zbliża się weekend, impreza bądź spotkanie towarzyskie warto więc wejść na stronę www.zubrówka.pl  i sprawdzić czego potrzebujemy aby przygotować „Źdźbło Winne” czy też „Bizonka”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Joanna Kalicka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »