Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zaprojektuj swoje śniadanie- bezpłątne warsztaty kulinarne

Zaprojektuj swoje śniadanie- bezpłątne warsztaty kulinarne
Zobacz więcej zdjęć »
Śniadanie nie musi być nudne. Przekonają się o tym uczestnicy bezpłatnych warsztatów kulinarnych w Warszawie i Poznaniu. 21 listopada w kawiarni Kalimba oraz 24 listopada w Cafe Bebe, najmłodsi zaprojektują swoje kanapki w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa”.

Warsztaty to kontynuacja rozpoczętego cyklu z czerwca bieżącego roku. Poprzednie zorganizowane w Krakowie i Gliwicach cieszyły się ogromną popularnością. Pod czujnym okiem animatorek oraz rodziców, dzieci  przygotowały pożywne i kolorowe kanapki, które znikały równie szybko jak się pojawiły - Małgorzata Sienkiewicz, dyplomowany technolog żywności, specjalista z Zakładów Tłuszczowych „Bielmar", organizator akcji - Również tym razem dzieci  będą mogły zaprojektować swoje śniadanie, a rodzice zabrać ze sobą broszurę edukacyjną, w której znajduje się wiele informacji dotyczących zdrowego odżywania oraz przepisów na kolorowe i zdrowe kanapki dla dzieci. 

Kolorowe śniadanie w Kalimbie.

21 listopada (środa) w warszawskiej kawiarni Kalimba przy ulicy Mierosławskiego 19, najmłodsi przekonają się jak skomponować śniadanie, by było pełnowartościowe i smacznie podane. Każdy uczestnik będzie mieć okazję zaprojektować swoją kanapkę oraz przygotować sok ze świeżych owoców. Dla rodziców natomiast przewidziano słodki poczęstunek. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 17:30 i potrwają do 19:00.

Na zajęcia obowiązują zapisy drogą elektroniczną na adres: kofifi@kalimba.pl, lub telefonicznie: (22) 839 75 60, (0) 501 183 953.

Modnie i zdrowo w Cafe BeBe.

24 listopada (sobota) w Poznaniu  przy ulicy Strzeleckiej 20/2 w Cafe BeBe, w godz. 15:00-16:30 uczestnicy warsztatów odkryją, że kuchnia to nie tylko pomieszczenie gdzie przygotowuje się posiłki ale także warsztat dla najmłodszych designerów. Dla rodziców, którzy zechcą wesprzeć swoje pociechy w tworzeniu najróżniejszych przysmaków śniadaniowych, czeka poczęstunek zagwarantowany przez organizatora.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

i.ozaist

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »