Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zaproś mamę, babcię, koleżankę – bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Zbliżają się Święta, podczas których głównie będziemy życzyć sobie zdrowia. W końcu ono jest najważniejsze. Warto jednak już teraz zadbać o siebie i najbliższych.

Galeria Zaspa zaprasza w czwartek 3 grudnia wszystkie panie do skorzystania z badania mammograficznego. To nic nie boli, trwa tylko chwilę a może uratować życie.

 

Badanie mammograficzne jest niezwykle ważne. Pozwala ocenić stan zdrowia i w przypadku rozpoznania zmian chorobowych umożliwia szybkie rozpoczęcie leczenia, którego efektem może być całkowite wyzdrowienie. Poza tym jest szybkie i bezbolesne. Dlatego należy robić je przynajmniej raz na dwa lata. Zbliżające się Święta to okazja, by zaproponować najbliższym kobietom skorzystanie z mammografii i zadbać o siebie nawzajem. W czwartek, 3 grudnia, na terenie Centrum pojawi się autobus, w którym wszystkie panie będą mogły skontrolować swoje zdrowie. Dla osób w wieku 50-69 lat badanie będzie bezpłatne.

 

Specjaliści będą czekać w Mammobusie w godzinach 09:00-17:00, który zaparkuje na parkingu Centrum za sklepem Zoo Karina.

 

Uwaga! Na badania prowadzona jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »