Motoryzacja » Transport

Zarezerwuj PANEK CarSharing na Święta już dziś!

Czyy pomyśleliśmy już o tym jak bezpiecznie dowieziemy bliskim upominki na Święta? Dla wszystkich, którzy szukają niezawodnego transportu są samochody Panek Carsharing. Pamiętajmy jednak o wcześniejszej rezerwacji pojazdu ze względu na okres świątecznego ruchu.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przed nami  grudzień i Święta Bożego Narodzenia, a to oznacza okres rodzinnych wizyt, powrotów do domów i odwiedzin u przyjaciół. Ten szczególny czas wiąże się z potrzebą przemieszczania się pomiędzy naszymi miastami. Obecnie nie każdy z nas czuje się komfortowo i bezpiecznie podróżując komunikacją zbiorową. Jeśli mamy psa lub kota, to podróż pociągiem czy autobusem wiążę się dla nich z dużym stresem. Te niedogodności możemy wyeliminować korzystając z usług carsharingu.

Wygodne i bezpieczne współdzielenie

Doskonałą alternatywą dla podróżujących na co dzień i w okresie świątecznym jest model współdzielenia samochodów. Pozwala on wygodnie i komfortowo dojechać np. z miasta, w którym studiujemy, do bliskich, którzy mieszkają w miejscowości na drugim końcu Polski.
Flota Panek CarSharing to obecnie 2500 samochodów w 100 miastach naszego kraju. Oprócz opcji wypożyczenia pojazdu na kilkugodzinną podroż możemy skorzystać z opcji wynajmu na dobę, 3 dni a nawet na tydzień czy miesiąc. Pozwoli nam to wygodni bez ograniczeń przemieszczać się podczas świątecznego wypoczynku.    

Z Panek ograniczenia, które kojarzyły się do tej pory z brakiem własnych czterech kółek również znikają. Wystarczy nam telefon lub tablet, żeby w aplikacji wyszukać najbliższy pojazd i w dowolnym momencie z niego skorzystać. Nie musimy już ponosić kosztów ubezpieczenia własnego samochodu albo martwić się o zmianę opon, bo pojazdy są zawsze sprawne, i gotowe do drogi. Modele, które czekają na nas na ulicach nie są starsze niż dwa lata i przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dzięki czemu są zawsze w pełni bezpieczne.   

Współdziel koszty i oszczędzaj

Cena usług współdzielenia samochodów nie jest wysoka – jak czasami głoszą miejskie legendy. Zapraszając do podróży kilku naszych znajomych koszty przejazdu możemy podzielić pomiędzy wszystkich pasażerów. Cena przejazdu jest określona jasno i wyświetla się w naszej aplikacji po skończonej jeździe. Oprócz tego, jeśli chcemy, aplikacja obliczy szacowany koszt podroży z punktu a do punktu b przed wyruszeniem w drogę.

Warto pamiętać również, że przy współdzieleniu samochodów nie musimy martwić się o dodatkowe koszty paliwa. W pojazdach znajduje się dedykowana karta paliwowa, której używamy w razie potrzeby.

Jak to działa?

Korzystanie z usługi współdzielenia pojazdów jest bardzo proste. Samochody Panek CarSharing czekają na nas w wielu miastach m.in. w Katowicach, Olsztynie, ale również w niewielkim Ełku czy Mińsku Mazowieckim. W naszym telefonie, za pomocą aplikacji, rezerwujemy najbliższy interesujący nas pojazd np. Seata Aronę. O dogodnej dla nas porze pakujemy nasze walizki do bagażnika i ruszamy w drogę. Wcześniej należy jedynie sprawdzić, czy w miejscowości, do której podróżujemy możliwe są wypożyczenie i zwrot pojazdów. Jeśli taka możliwość istnieje to wystarczy zostawić samochód na dowolnym miejscu parkingowym i to wszystko.

Nic dziwnego, że usługa carsharing cieszy się tak ogromną popularnością w okresie świątecznym. Warto zarezerwować samochód już dzisiaj, aby mieć pewność, że na pewno będziemy mogli skorzystać z niego w dniu wyjazdu i spokojnie cieszyć się świętowaniem.

Czym jest carsharing

Carsharing, czyli współdzielenie pojazdów, jest ciekawą alternatywą nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. PANEK CarSharing to także rozwiązanie dla osób które dysponują własnym samochodem, ale w danej sytuacji potrzebują innego rodzaju pojazdu czy określonej funkcjonalności. To także rozwiązane dla osób, które lubią „przejechać się tu i teraz” ciekawym autem bez konieczności jego zakupu.

Szeroka gama pojazdów – od „zwykłych osobówek” poprzez wyróżniające się oldtimer’y czy samochody dostawcze i supersamochody – pozwala idealnie określić swoje potrzeby.
Klasyczne, jak Syrena 105 czy Mercedes W124, pozwolą starszym użytkownikom przywołać młodzieńcze wspomnienia i sięgnąć do początków motoryzacyjnej przygody. Supersamochody –w tym m.in. Ferrari F430, Aston Martin V8 Vantage są szansą na spełnienie motoryzacyjnych marzeń i wyjątkową przejażdżkę.

 

Więcej informacji znaleźć można na www.panekcs.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

pożyczki od osób prywatnych
dzięki temu iż pożyczek tych udzielają osoby prywatne na procent dostępne są one niemal dla wszystkich jeśłi mieszkasz w kraków krowodrza zrób rozeznanie

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »