Dom » Wnętrza

Żarówki G4 już w ofercie epiLED

Żarówki G4 już w ofercie epiLED
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem września firma epiLED wprowadziła do oferty serię żarówek G4 LED. Do stałej sprzedaży trafiło pięć modeli zbudowanych z odpowiednio pięciu, sześciu, dziewięciu, dwunastu i piętnastu diod LED SMD.

Poszczególne modele różnią się średnicą płytki, oferowaną mocą oraz strumieniem światła. Dostępne są w wersji ze światłem białym zimnym lub ciepłym. Dzięki niewielkim wymiarom wkłady G4 są szczególnie polecane w meblarstwie, oświetleniu jachtów i statków, witryn i wystaw sklepowych oraz jako źródło światła lamp biurkowych.

Żarówki G4 to zamiennik tradycyjnych wkładów G4. Na jednej płytce rozmieszczone są wysokiej jakości diody LED SMD 5050. Dzięki nim żarówka nie emituje promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Nie wydziela również substancji szkodliwych. Technologia LED gwarantuje niskie zużycie energii - w zależności od modelu od 1W do 3W.

Więcej informacji na stronie epiLEDRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

epiled

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »