Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

ZARYS International Group na targach Medica

ZARYS International Group na targach Medica
Zobacz więcej zdjęć »
ZARYS International Group już po raz siódmy weźmie udział w największych targach branży medycznej Medica, które odbywają się co roku w Dusseldorfie.

W trakcie tej edycji, która rusza właśnie dziś, ZARYS skupi się na promocji produkowanych w Zabrzu zestawów operacyjnych z linii omegapack, a także odświeżonej ofercie rękawic medycznych zawierających m.in. ich wariacje diagnostyczne posiadające warstwę pielęgnująco-nawilżającą.

ZARYS w dniach 18-21 listopada 2019 roku będzie jedną ze 109 polskich firm biorących udział w tym najważniejszym globalnie wydarzeniu branży medycznej. Jak co roku firma zaprezentuje się w Hali 5 na stoisku E28. W ofercie tego wiodącego polskiego producenta jednorazowego sprzętu medycznego będzie można zobaczyć odświeżoną ofertę rękawic medycznych oraz najnowsze zestawy operacyjne z linii omegapack. Na bloku operacyjnym liczy się każda minuta, a nawet sekunda, która może zadecydować o życiu pacjenta. Dlatego też ZARYS skupia się na promocji za granicą swojej nowości - zestawów operacyjnych omegapack, które mają maksymalnie przyspieszyć i usprawnić przygotowanie sali operacyjnej przed zabiegiem.

„Z roku na rok udział sprzedaży eksportowej wzrasta w strukturze globalnej sprzedaży naszej firmy. Rozwijanie eksportu i ekspansji zagranicznej stanowi jeden z filarów strategii rozwoju spółki. Obecnie produkty sygnowane marką ZARYS trafiają już do 43 krajów, znajdując uznanie na 3 kontynentach. Medica jest zawsze tym miejscem, które pomaga nam rozszerzać geograficznie zasięg nasze współpracy biznesowej z zagranicznymi placówkami medycznymi. Liczę, że i tym razem też tak będzie.” – komentuje Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający ZARYS International Group.

Nadrzędnym celem strategicznym firmy ZARYS International Group jest ciągły rozwój asortymentu sygnowanego własnymi markami oraz budowa świadomości marki wśród zagranicznych odbiorców, która prowadzi do ekspansji za granicą i związanego z tym wzrostu eksportu.

Więcej na temat targów Medica 2019 można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: 

https://www.medicatradefair.com/pl/MEDICA_Home/International_Landingpages/MEDICA_D%C3%BCsseldorf_(Niemcy)_-_%C5%9Awiatowe_Forum_Medycyny

 

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego 
i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych i służby zdrowia w ponad 40 krajach na całym świecie, na trzech kontynentach. Firma oferuje jednorazowy sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. Prowadzi własną produkcję wyrobów z włókniny oraz sterylnych zestawów zabiegowych.

ZARYS to firma rodzinna, powstała w 1989 roku. Od początku swojej działalności związana jest ze Śląskiem, gdzie do dziś w Zabrzu znajduje się jej siedziba oraz nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne w Gliwicach. Aktualnie ZARYS to także firma globalna, ale mocno zakorzeniona lokalnie i obecna poprzez swoje produkty w większości placówek służby zdrowia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SPECTATOR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »