Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

ZARYS International Group z nową marką wyrobów medycznych dedykowanych sportowcom

yellowSPORT to wyjątkowa, pierwsza na polskim rynku marka oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej. Zapewnia produkty dopasowane do potrzeb osób aktywnych fizycznie, zarówno profesjonalnych sportowców jaki entuzjastów zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Rozwiązania produktowe dostępne w sklepie internetowym yellowSPORT zostały wyselekcjonowane przy współpracy z profesjonalistami, specjalistami z dziedziny sprzętu medycznego i fizjoterapii.

Po nawiązaniu przed kilku laty przez ZARYS International Group intensywnej współpracy z 14-krotnym mistrzem Polski w piłce nożnej - Górnikiem Zabrze, jako jego oficjalny partner medyczny, firma dostrzegła duży potencjał w produktach z szeroko rozumianego zakresu medycyny sportowej. Po analizie rynku okazało się, że w Polsce występują jedynie produkty europejskich lub azjatyckich wytwórców.

W związku z tym ZARYS jako firma z ambicjami kreowania rynku i wprowadzania nowych rozwiązań, zdecydował się stworzyć pierwszą polską markę produktów dedykowanych dla fizjoterapeutów, sportowców i miłośników aktywności fizycznej. Po kilkumiesięcznej pracy grupy fizjoterapeutów i osób z doświadczeniem dotyczącym wyrobów medycznych zostały wprowadzone na rynek produkty pod marką yellowSPORT.

Mija właśnie rok od momentu wprowadzenia na rynek produktów pod marką yellowSPORT. Od tego momentu zyskują one coraz większe uznanie w środowiskach sportowych. Dzięki rozbudowanej strukturze eksportowej firmy ZARYS International Group produkty yellowSPORT trafiły do wielu krajów europejskich. Co ciekawe i symptomatyczne, nasze produkty znalazły również uznanie sportowców i fizjoterapeutów w bardziej odległych zakątkach świat. Na przykład taśmy do kinesiotapingu yellowTAPE są z powodzeniem używane w szpitalach rehabilitacyjnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a na taśmach do tapingu sztywnego pracuje między innymi hokejowa reprezentacja Egiptu! – mówi Paweł Ossowski, wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający ZARYS International Group.

Oferta sklepu internetowego yellowSPORT obejmuje produkty jednorazowe, takie jak taśmy do kinesiotapingu (yellowTAPE), taśmy do tapingu sztywnego czy też bandaże kohezyjne (yellowBAND). Główny kanał sprzedaży to e-commerce poprzez sklep internetowy yellowsport.pl. Ponadto funkcjonuje też oczywiście kanał sprzedaży tradycyjnej oraz fun shop na stadionie klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. Oficjalnymi partnerami yellowSPORT są znane kluby sportowe, takie jak wymieniony Górnik Zabrze, GTK Gliwice, Wisłoka Dębica czy URSS AWF Katowice oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała.

ZARYS International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego 
i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych i służby zdrowia w ponad 40 krajach na całym świecie, na trzech kontynentach. Firma oferuje jednorazowy sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. Prowadzi własną produkcję wyrobów z włókniny oraz sterylnych zestawów zabiegowych.

ZARYS to firma rodzinna, powstała w 1989 roku. Od początku swojej działalności związana jest ze Śląskiem, gdzie do dziś w Zabrzu znajduje się jej siedziba oraz nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne w Gliwicach. Aktualnie ZARYS to także firma globalna, ale mocno zakorzeniona lokalnie i obecna poprzez swoje produkty w większości placówek służby zdrowia. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SPECTATOR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »