Firma » Biznes

Zarządzaj programem lojalnościowym samodzielnie dzięki aplikacji WPT

Zarządzaj programem lojalnościowym samodzielnie dzięki aplikacji WPT
Zobacz więcej zdjęć »
Samodzielne zarządzanie programem lojalnościowym przez klienta jest już możliwe. Wszystko dzięki aplikacji stworzonej przez spółkę Web Points Trade dzięki środkom z funduszy europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Aplikacje WPT to oprogramowanie wspierające samodzielne prowadzenie programu lojalnościowego przez nabywcę licencji (klienta). Oprócz ewidentnej korzyści ekonomicznej (licencja nie jest droga), oprogramowanie to dodatkowo nasycone jest innowacyjnymi cechami, umożliwiającymi uzyskanie przewagi konkurencyjnej przez zastosowanie niespotykanego na rynku rozwiązania – przypisania salda punktów lojalnościowych lub prawa do rabatu dla numeru telefonu komórkowego.

Dzięki możliwości emitowania oraz zarządzania punktami lojalnościowymi i rabatami, mikro, mali i średni przedsiębiorcy dostają zaawansowane technologicznie innowacyjne narzędzie marketingowe. W Polsce nie jest dostępny produkt do emitowania punktów lojalnościowych który pozwala w krótkim czasie otworzyć własny system dla swoich klientów, jednocześnie upraszczając udzielanie rabatów czy zbieranie punktów po przez usunięcie z obiegu nieporęcznych kart czy kodów.

Aplikację można nabyć w trzech różnych opcjach: MINI, MIDI oraz MAXI, w wersji stacjonarnej oraz online.

Aplikacja WPT obejmuje:

  • Różnorodne opcje konfiguracji – możliwość alternatywnych wariantów nagradzania aktywności konsumentów w POS.
  • Śledzenie sald punktowych oraz nagród – pełna kontrola nad procesem dystrybucji punktów oraz nagród.
  • Łatwość zastosowania – nie wymaga gromadzenia wielu kart w portfelu. Wystarczy telefon komórkowy.
  • Wysoka dostępność – dostępny stacjonarnie, online i na urządzenia mobilne.  

Zachęcamy do sprawdzenia aplikacji pod adresem www.webpointstrade.pl.

Oprogramowanie powstało w ramach projektu „Stworzenie oprogramowania do obsługi programów lojalnościowych poprzez wdrożenie wyników prac B+R” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

webpointstrade

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »