Technologie » Komputery

Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal

Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal
Zobacz więcej zdjęć »
Efektywne zarządzanie czasem oraz metody oszczędności czasu – to tematy jesiennej edycji szkoleń w ramach Akademii Umiejętności Rittal. Warsztaty poprowadzi Dariusz Rajca, trener, coach oraz doradca biznesowy. Pierwsze spotkanie ogólnopolskiego cyklu odbędzie się 20 września w Warszawie, w Hotel Ra

Rittal co roku wprowadza na rynek ponad sto nowych produktów. Każdy z nich projektowany jest przy założeniu tworzenia rozwiązań, których celem jest oszczędność środków oraz czasu Klientów. Myślą przewodnią szkoleń Rittal jest kompleksowe wsparcie użytkowników w zakresie efektywnego zarządzania czasem oraz wykorzystywania maksimum możliwości oferty firmy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Co zrobić z czasem?

Zarządzanie oraz wykorzystywanie czasu jest podstawą efektywnej pracy. Jak jednak skutecznie planować oraz ustalać priorytety? Jak walczyć z pochłaniaczami czasu? To tylko niektóre z zagadnień, które poznają uczestnicy Akademii Rittal. Oprócz czynników utrudniających dysponowanie czasem i sposobów radzenia sobie z nimi przedstawione zostaną również strategie w planowaniu oraz metody poprawy wydajności.

Praktyka

W trakcie warsztatów zostaną zaprezentowane m.in. sposoby szybkiego montażu szafy SE8 oraz akcesoriów, składanie cokołów Flex Block na czas, a także montaż i monitorowanie pracy chłodziarek Blue e. Część praktyczna obejmie również budowę rozdzielni ISV wg przygotowanego projektu oraz beznarzędziowy montaż szaf TS IT.

Dariusz Rajca

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologii kontaktu, komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, negocjacji oraz technik wywierania wpływu i obrony przed presją oraz manipulacją. Jest ekspertem w zakresie budowania oraz zarządzania skutecznymi zespołami w firmie.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

 

Terminy szkoleń Zarządzanie czasem i oszczędność czasu z Rittal:

·         Warszawa – 20 września i 29 listopada (Hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Artura Zawiszy 1)

·         Katowice – 18 października (Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13)

·         Gdańsk – 25 października (Hotel Novotel Marina, ul. Jelitkowska 20)

·         Poznań – 15 listopada (Hotel Novotel Malta, ul. Warszawska 64/66)

 

Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia są dostępne na stronie www.rittal.pl w zakładce Aktualności. Zgłoszenia można przesyłać faksem pod numer: (22) 310 06 16 lub emailem na adres: marketing@rittal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piotr Rozbiecki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »