Technologie » Komputery

Zarządzanie dokumentacją, praca zespołowa - warsztaty Autodesk Vault Manufacturing

Zarządzanie dokumentacją, praca zespołowa - warsztaty Autodesk Vault Manufacturing
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas procesu projektowania ostatnia rzecz jaka przychodzi na myśl to planowanie i organizacja danych projektowych. Niestety to jest również istotna część udanego projektu.

Podczas procesu projektowania ostatnia rzecz jaka przychodzi na myśl to planowanie i organizacja danych projektowych. Niestety to jest również istotna część udanego projektu. Zwykle zarządzanie plikami może być uciążliwe, wraz z wydajnym oprogramowaniem dla zarządzania danymi wszystko to może się zmienić.


PROCAD SA, lider wśród firm dostarczających i wdrażających systemy wspomagające projektowanie, zaprasza na bezpłatne warsztaty mające na celu zapoznanie uczestników z praktycznym zastosowaniem narzędzi do zarządzania danymi projektowymi, usprawniającymi realizację Cyfrowego Prototypu.

Impreza dedykowana jest specjalistom, projektantom, inżynierom i administratorom IT.  Uczestnicy zapoznają się z możliwościami obiegu i przepływu dokumentacji technicznej, optymalizacji, skrócenia i usprawnienia cykli projektowych, automatyzacji procesów wydań dokumentacji i zarządzania zmianami.

Agenda spotkania:

  • 9.00-10.40 Seminarium - prezentacja demonstrująca funkcjonalność oraz zastosowanie oprogramowania Autodesk Vault Manufacturing 2010 z zastosowaniem AutoCAD Inventor 2010.
  • 10.45 - 13.45 Warsztaty - archiwizacja i wyszukiwanie danych, praca zespołowa z zastosowaniem AutoCAD Inventor 2010, budowa i zarządzanie wykazami części (BOM), zarządzanie wydaniami i zmianami dokumentacji, import/eksport danych i integracja z ERP/MRPII.
  • 14.00 - 14.30 Seminarium - przedstawienie promocyjnej oferty zakupu Autodesk Vault Manufacturing 2010.
  • 14.30 - 15.00 Dyskusja i podsumowanie.

Rejestracja

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem www.procad.pl/warsztatyvault

Gdzie i kiedy?

Wrocław - 17.09.2009

Katowice - 24.09.2009

Gdańsk - 1.10.2009

Poznań - 8.10.2009

Warszawa - 9.10.2009

Więcej: www.procad.pl/warsztatyvault

O PROCAD...
PROCAD SA to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Zatrudnia kilkudziesięcioosobowe osobowe grono profesjonalistów w swoich dziedzinach. W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk otrzymaliśmy nagrodę Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000. Natomiast Hewlett-Packard uznał nas HP Preferred Partner GOLD.

PROCAD SA

80-014 Gdańsk,

Ul. Kartuska 215

Oddziały: Gdańsk, Katowice, Poznań, Radom, Warszawa, Wrocław

+48 58 7396800 www.procad.pl, procad@procad.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PROCAD SA
http://www.procad.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »