Firma » Biznes

Zarządzanie projektem marketingowym

Zarządzanie projektem marketingowym
Zobacz więcej zdjęć »
Zasadniczą funkcjonalnością platformy marketingowej Cocreate jest udostępnienie kreatora do tworzenia strategii reklamowych.

Dodatkowo platforma została wyposażona w szereg funkcjonalności, które umożliwiają nie tylko wygenerowanie strategii, ale również skorzystanie z narzędzi służących do jej realizacji i monitoringu.

Podczas realizacji prac marketingowych niezwykle istotnym elementem jest opracowanie harmonogramu prac z podziałem na etapy oraz określeniem terminów tzw. checkpoint`ów, w których osiągnięte powinny być konkretne produkty i rezultaty. Dodatkowo określić należy punkty krytyczne wdrożenia, które mogą mieć wpływ na ostateczny kształt realizacji. Platforma Cocreate została wyposażona w moduł służący zarządzaniu projektem z uwzględnieniem powyższych założeń. Zanim rozpocznie się realizacja projektu Klient może zaplanować poszczególne elementy, a następnie po uruchomieniu prac na bieżąco weryfikować je z Wykonawcą zlecenia. Moduł jest intuicyjny w użytkowaniu – stanowi również nieodłączną część pozostałych funkcjonalności wspierających realizację strategii marketingowej za pośrednictwem platformy.

Idąc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników dodatkowo przygotowane zostały aplikacje mobilne dedykowane na 3 najpopularniejsze systemy: Android, iOS oraz Windows Phone, dzięki którym realizacja i monitoring zleconych prac są możliwe w każdym miejscu i czasie.

Użytkownicy otrzymują również do dyspozycji tzw. miejsce pracy zdalnej. Dzięki czemu prace realizowane są na bieżąco, w jednym miejscu i z udziałem wszystkich zaangażowanych w projekt osób.  Możliwe jest zapisywanie i przechowywanie dokumentów wraz z rejestrem zmian, a także bieżąca kontrola procesu wraz z ewentualną korektą.

Platforma Cocreate to nie tylko miejsce umożliwiające wygenerowanie strategii marketingowej, to również w pełni funkcjonalne narzędzie do uruchomienia zaplanowanych prac i ich realizacji z zachowaniem najwyższych standardów procesów marketingowych.

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

+48 61 84 69 240

razem@cocreate.pl

www.cocreate.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

cocreate

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »