Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zasil kartę podarunkową Centrum Janki i odbierz dodatkowe doładowanie

Idealny pomysł na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy? Karta podarunkowa Centrum Janki! Zasilając kartę podarunkową w dniach 4-23 grudnia kwotą minimum 100 złotych, otrzymasz w podziękowaniu upominek – dodatkowe doładowanie w wysokości 30 złotych.

Karta podarunkowa Centrum Janki to zawsze trafiony prezent, dający wiele możliwości na spełnienie marzeń obdarowanego. Karta podarunkowa Centrum Janki to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do dokonywania zakupów w sklepach posiadających terminal zlokalizowanych na terenie Centrum Janki.

Zasilając kartę podarunkową kwotą o wartości minimum 100 złotych w dniach 4-23 grudnia, klient otrzyma upominek w postaci dodatkowego doładowania w wysokości 30 złotych. Pula promocyjnych kart podarunkowych jest ograniczona.

„Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie Centrum Janki. Teraz zasilając kartę podarunkową można dodatkowo odebrać upominek – extra doładowanie w wysokości 30 złotych” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Informacyjnym. Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Karta jest ważna 365 dni od momentu doładowania.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110742 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )