Technologie » Komputery

Zasilacz iBOX SUPERFAN - kontroluje temperaturę

Zasilacz iBOX SUPERFAN - kontroluje temperaturę
Zobacz więcej zdjęć »
Zasilacz iBOX Superfan w pełni zasługuje na swoją nazwę. Łączy standard ATX 12V Ver.2.2 z wentylatorem o średnicy 12 cm i efektywną kontrolą temperatury co zapewnia wydajne i bardzo ciche chłodzenie.

Zasilacz iBOX Superfan dostępny jest w dwóch wersjach - 350 i 400 W. Wersja 350 ma pasywne PFC. Zasilacz o mocy 400 W wystepuje w dwóch wersjach z pasywnym i z aktywnym PFC.Wszystkie zasilacze Superfan wyposażone są w filtry przeciwzwarciowe i przeciwprzepięciowe. Sugerowane ceny detaliczne to 100 zł z pasywnym i 110 zł z aktywnym PFC

Duża średnica wentylatora i precyzyjna kontrola temperatury powoduje, że wentylator ma mniejszą prędkość obrotową – jest cichy i wydajny. Elektronikę komputera pracującego z zasilaczem iBOX Superfan chronią przed zakłóceniami z sieci energetycznej filtry przeciwzwarciowe i przeciwprzepięciowe. Dzięki kompletowi złączy uniwersalnych (20+4 piny, 4 pin P4) urządzenie pracuje ze wszystkimi modelami płyt głównych. Zasilacz ma również dwie niezależne wtyczki zasilające SATA i złącze z oddzielnym limitem prądu dla linii 12V2.Więcej informacji www.i-box.pl

Impet Computers sp. z o.o. (www.impetcomputers.pl) jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski. Od początków działalności (2002r.) obok obudów komputerowych (Codegen) firma sprowadzała moduły pamięci oraz procesory. W 2003 r. wprowadziła na rynek obudowy pod marką iBOX oraz Colors-it, i urządzenia VOIP. W kolejnych latach do oferty dołączyły klawiatury, myszki, głośniki i słuchawki iBOX, oraz telefony VOIP – GrandStream i TalkPro, a także myszy i klawiatury Lexma. W 2008 r. firma rozszerzyła ofertę o obudowy komputerowe Gigabyte.

Oferowane przez Impet Computers marki (iBOX, Lexma, Grandstream, TalkPro, Colorsit, Gigabyte) sprzedawane są a największych polskich hurtowniach komputerowych (Action, ABC Data, Komputronik) oraz sieciach handlowych (Avans, Sferis, Divicom, E.Leclerc, Multi Polska). Firma dostarczyła obudowy komputerowe iBOX do wielu przetargów m.in. MON, ZUS, MEN i jest aktualnie jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »