Rozrywka » Sport
Zaskakująca roszada - GKS Katowice tuż za liderem
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
We wrześniu najbardziej medialnym klubem I ligi, po raz trzeci z rzędu, został Zawisza Bydgoszcz. Zespół jako jedyny pierwszoligowiec przekroczył barierę tysiąca publikacji. Za plecami bydgoszczan zameldował się GKS Katowice, który – w porównaniu z sierpniowym badaniem – awansował o trzy pozycje. Po miesiącu nieobecności do czołowej trójki powrócił GKS Bełchatów. Z kolei wicelider z sierpnia – Zagłębie Sosnowiec – spadł tuż za podium. Pierwszą piątkę najbardziej medialnych zespołów I ligi uzupełniła Arka Gdynia.
Medialność klubów wpłynęła na poziom ekwiwalentu reklamowego, czyli wartość publikacji informujących o konkretnych zespołach. Gdyby kluby chciały zapłacić za powierzchnię reklamową równą artykułom na ich temat, musiałby wydać miliony złotych. Pod względem wysokości AVE najlepiej wypadły Zawisza Bydgoszcz i GKS Bełchatów. Publikacje dotyczące każdego z klubów warte były ponad 4,7 mln zł. Barierę 4 mln zł przekroczył jeszcze GKS Katowice. Materiały zebrane na temat zespołu wyceniono na nieco ponad 4,3 mln zł. Publikacje na temat pozostałych zespołów I ligi warte były od 1,1 do 3,8 mln zł.
Nadesłał:
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)