Motoryzacja » Samochody

Zatankuj na Shell i wygraj nowe BMW X1!

Zatankuj na Shell i wygraj nowe BMW X1!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesteś szaloną singielką, młodą mamą, a może kobietą sukcesu? Niezależnie od tego, wiele z nas jest kierowcami – wybieramy auto z wygody, oszczędności czasu lub dla przyjemności płynącej z jazdy.

Według badań już ponad 8 mln Polek korzysta na co dzień z samochodu, co stanowi niemal 41% wszystkich kierowców! Shell, z okazji wiosny, zaprasza wszystkich do udziału w wyjątkowej akcji promocyjnej, dzięki której tankowanie może oznaczać…wygraną!

Jeszcze w 2001 roku prawem jazdy mogło pochwalić się zaledwie 902 tys. pań w naszym kraju. Obecnie posiada je już ponad 8 mln Polek[1] i wszystko wskazuje na to, że liczba ta będzie stale rosła. Dodatkowo policyjne statystyki wskazują, że kobiety prowadzą bezpieczniej, dzięki czemu powodują zdecydowanie mniej wypadków na drogach.[2]

Kobiety są nie tylko doskonałymi kierowcami, ale także wyjątkowo wymagającymi klientami, dlatego Shell stara się sprostać ich rosnącym oczekiwaniom. Nie wystarczy już tylko możliwość zatankowania, ponieważ kobiety na stacji szukają też chwili wytchnienia np. by móc się zatrzymać na chwilę, napić kawy i zebrać myśli – mówi Katarzyna Starke-Zarańska, fuels brand manager w Shell Polska.

Z okazji wiosny Shell zaprasza wszystkich do wyjątkowej akcji promocyjnej, w której do wygrania są setki bonów paliwowych o wartości 200 zł oraz nowe BMW X1! Wystarczy między 5 marca a 6 maja 2018 roku w drodze do pracy, na wiosenną wyprawę za miasto lub do ulubionego SPA zatankować min. 25l dowolnego paliwa na stacji Shell i otrzymać zdrapkę z kodem do zrejestrowania online. Spośród wszystkich zarejestrowanych jeden szczęśliwiec pojedzie na wakacje swoim nowym BMW X1.

Warto tankować na Shell nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody. Podczas przerwy w podróży profesjonalna obsługa zadba o nasz samochód, zatankuje wybraną ilość paliwa, a także doleje płynu do spryskiwaczy i wymieni olej. Kierowcy oraz ich towarzysze na nowoczesnej stacji znajdą również miejsce, żeby wygodnie wypocząć, napić się pysznej kawy z porcelanowej filiżanki, zjeść smaczny i ciepły posiłek oraz kupić zdrowe przekąski. To wszystko sprawia, że Shell jest doskonałym towarzyszem podróży kierowców na całym świecie.

Więcej informacji na temat wiosennej loterii Shell można znaleźć na stronie https://www.shell.pl/kierowcy/oferty-i-promocje/loteria.html#iframe=Lw[1] Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, Uprawnienia do kierowania pojazdami wydane w 2016 r.

[2] Statystyki Policyjne, Raport podsumowujący wypadki drogowe w 2016 r.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Damian_HKstrategies

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »