Rozrywka i wypoczynek » Hobby

ZATRZYMAJ LATO W SWOJEJ KUCHNI – GRECKIE SMAKOŁYKI Z LIDLA

ZATRZYMAJ LATO W SWOJEJ KUCHNI – GRECKIE SMAKOŁYKI Z LIDLA
Zobacz więcej zdjęć »
Już od poniedziałku 29 sierpnia we wszystkich sklepach Lidl rozpocznie się Tydzień Kuchni Greckiej, w ramach którego dostępnych będzie ponad 60 produktów charakterystycznych dla Basenu Morza Śródziemnego.

Na półkach królować będą greckie antipasti, sery, słone przekąski, a także tradycyjne słodkości takie jak chałwa czy baklawa oraz narodowa potrawa Greków – mousaka.

Hitem oferty będą oliwki, dostępne w kilku odsłonach: zielone bez pestek, czarne Kalamon z  pestkami oraz nadziewane migdałami i czosnkiem – idealne zarówno w wersji saute, jak i do sałatek. W ramach Tygodnia Greckiego Lidl proponuje również klasyczną grecką oliwę z oliwek Kalamata, która podawana z bułką pita przyprawianą czosnkiem i kolendrą z pewnością zaskoczy intensywnym smakiem.

Dla wszystkich miłośników kuchni śródziemnomorskiej Lidl przygotował wiele pysznych                  i oryginalnych greckich produktów, dostępnych już od 29 sierpnia w sklepach sieci Lidl.

        

 

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 550.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

Facebook https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www. youtube.com/user/LidlPolskaPL

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Grońska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »