Dom » Budownictwo

Zawsze o krok naprzód – nowe spodnie Snickers Workwear

Zawsze o krok naprzód – nowe spodnie Snickers Workwear
Zobacz więcej zdjęć »
Snickers Workwear, marka zaawansowanej technologicznie odzieży dla profesjonalistów, wprowadza nowości do swojej najważniejszej kategorii asortymentowej. Dwie unikalne linie spodni roboczych: LiteWork – do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz AllroundWork – do codziennych zadań

Intensywna eksploatacja, trudne warunki, długie godziny pracy czy ryzyko urazów, to codzienność w pracy wielu rzemieślników. By sprostać tym wyzwaniom Snickers Workwear sukcesywnie poszerza gamę produktów o nowe rodzaje spodni roboczych. Tej wiosny do serii RuffWork oraz FlexiWork dodaje linie LiteWork i AllroundWork – podstawę wyposażenia dla profesjonalistów. Bogaty wybór zróżnicowanych modeli spodni pozwala na maksymalne dopasowanie do indywidualnych wymogów, z jednoczesnym zachowaniem pełnej ochrony, funkcjonalności i komfortu przy każdym kroku.

 

Latem się nie upieczesz

LiteWork to seria ultralekkich spodni roboczych uszytych z szybkoschnącego materiału wykonanego w przełomowej technologii 37,5TM, która chroni ciało przed nadmiernym przegrzaniem nawet w upalny dzień. Opatentowana tkanina aktywnie przechwytuje i odprowadza wilgoć zapewniając uczucie świeżości i schłodzenia. Efekt wyjątkowego komfortu i uczucie suchej skóry, mimo pracy w wysokich temperaturach, sprawiają że linia LiteWork to idealna propozycja na lato. Lekkie materiały oraz nowoczesny fason z profilowanymi nogawkami i elastycznym klinem w kroku z Cordury® ułatwiają poruszanie się. Ryzyko rozerwania zminimalizowano użyciem odpornej na przedarcia tkaniny rip-stop oraz specjalnym krojem. Wykorzystuje on boczne panele do rozłożenia naprężeń materiałów i szwów. By zapewnić niezawodną ochronę kolan powiększono zakładki w kieszeniach na nakolanniki, co pozwala na jeszcze lepsze utrzymanie ich w optymalnej pozycji. Dzięki temu sytem KneeGuard Pro z dodatkowymi wzmocnieniami z materiału Cordura® 500 gwarantuje pełną ochronę stawów kolanowych.

 

Gotuj się do pracy

Kolejna z nowych linii, AllroundWork, dzięki solidnemu wykonaniu, jest rekomendowana do codziennych zadań we wszelkiego rodzaju warunkach i zapewnia stałą gotowość do pracy na całego. Spodnie przeznaczone do wielogodzinnej pracy, wykonano z wytrzymałej tkaniny Dobby Pro z dodatkiem nylonu i wyposażono w zmodyfikowany system KneeGuard Pro. Gwarantuje on ochronę stawów kolanowych dzięki umieszczeniu nakolanników w ulepszonych, przeznaczonych na nie kieszeniach, wzmocnionych materiałem Cordura®. Z tej samej tkaniny wykonano elastyczny klin w kroku, który wraz z profilowanymi nogawkami zapewnia swobodę ruchów. Zaawansowany krój z panelami bocznymi, które rozkładają naprężenia materiałów, zmniejsza ryzyko rozdarcia przy poruszaniu się. Zapewnia też ponadprzeciętne dopasowanie i wygodę. Niezrównany komfort pracy w spodniach AllroundWork uzyskano dzięki sprytnemu rozwiązaniu Mechanical Air Vent™. Podłużne rozcięcia i rozciągliwe siatki umieszczone z tyłu nogawek na wysokości kolan pozwalają na swobodny przepływ powietrza od wewnętrznej strony nogi. Umożliwia to skuteczną wentylację podczas długiego i ciężkiego dnia pracy.

 

Linia AllrounWork obejmuje spodnie długie i spodnie długie z workami kieszeniowymi. Spodnie dostępne są w cenach od 355,00 do 405,00 zł brutto.

Linia LiteWork obejmuje spodnie długie, spodnie długie z workami kieszeniowymi, piratki z workami kieszeniowym, spodnie krótkie z workami kieszeniowymi i bez nich. Cena wersji najbogatszej – spodnie długie z workami kieszeniowymi - to 405,00 zł brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »