Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zbadaj się w Galerii Zaspa

Zbadaj się w Galerii Zaspa
Zobacz więcej zdjęć »
Badanie mammograficzne pozwala na wykrycie zmian nowotworowych, szybkie rozpoczęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowite wyzdrowienie. Dlatego tak ważne jest, by robić je cyklicznie. Najbliższa okazja do wykonania mammografii będzie w najbliższy poniedziałek.

Na terenie Galerii Zaspa pojawi się Mammobus, w którym panie będą mogły skontrolować swoje zdrowie.

 

W przypadku raka piersi najważniejsza jest profilaktyka. Regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe i umożliwiają szybkie podjęcie leczenia. Warto więc skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych, które odbędą się 3 sierpnia w Galerii Zaspa. W Mammobusie zaparkowanym przy sklepie Zoo Kariny na panie czekać będą specjaliści, którzy  w godzinach 9:00-17:00 przeprowadzą profesjonalne badania. Nieodpłatnie skorzystać z nich mogą kobiety z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.

 

Warto pamiętać o prawidłowym przygotowaniu się do badania. W jego dniu należy nie stosować dezodorantów, talku, balsamu ani kremów w okolicy klatki piersiowej. Poza tym mammografia jest całkowicie bezbolesna, trwa tylko chwilę i może uratować życie.

 

UWAGA! Na badania wymagana jest rejestracja telefoniczna pod numerem: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »