Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zbieraj, flirtuj i wygrywaj, czyli ostatni etap konkursu Ahmad Tea London!

Zbieraj, flirtuj i wygrywaj, czyli ostatni etap konkursu Ahmad Tea London!
Zobacz więcej zdjęć »
13 marca rozpoczął się trzeci etap konkursu „Damy i DżentelMemy”. To ostatnia szansa na wygranie wycieczki do Londynu dla dwojga. Tym razem należy w zaskakujący sposób odpowiedzieć na pytanie: Co prawdziwa dama pomyśli o dżentelmenie, który poszedł topić marzannę z inną damą?

Podobnie jak w dwóch poprzednich etapach, zadaniem w konkursie Ahmad Tea London jest stworzenie oryginalnego mema za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji. Do wygrania pozostała jeszcze jedna romantyczna wycieczka do Londynu dla dwojga oraz 50 zestawów herbat. Motywem przewodnim zabawy jest flirt angielskiej damy i dżentelmena.

Flirt, czyli…?

To dwuznaczne prowadzenie rozmowy, która zazwyczaj jest początkiem gry miłosnej. Łącząc go z brytyjskim humorem oraz nienagannymi manierami dam i dżentelmenów można stworzyć wyjątkowe DżentelMemy, a przy okazji wygrać wycieczkę do Londynu. Wiemy już, że w romantyczną podróż do stolicy herbaty wybierze się Pani Marta z Wrocławia, której mem pokonał inne prace w pierwszym etapie zabawy. Laureatka zdobyła swoją nagrodę, w zabawny sposób odpowiadając na pytanie: „Jak zareaguje Dżentelmen na widok Damy ściągającej karnawałową maskę?”

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wejść na stronę www.ahmadtea.pl/dzentelmemy i udowodnić, że błyskotliwie władamy słowem, odpowiadając na pytanie za pośrednictwem autorskiego DżentelMema. Następnie należy zarejestrować kod promocyjny, który znaleźć można między innymi wewnątrz promocyjnych opakowań herbat Ahmad Tea London. Uczestnicy mają ostatnią okazję aby wygrać jeden z 50 zestawów wysokiej jakości herbat. Zgłoszenie dwóch lub więcej kodów w danym miesiącu uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody dodatkowej, którą jest romantyczna podróż do Londynu – stolicy kraju, w którym picie herbacianego naparu jest narodowym rytuałem.

Regulamin konkursu: www.ahmadtea.pl/Regulamin_Konkursu_Ahmad_Tea_London.pdf

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101076 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )