Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Zdaj z nami LEK!

Zdaj z nami LEK!
Zobacz więcej zdjęć »
Portal www. qsmedic.eu przygotował niespodziankę dla studentów przygotowujących się do egzaminu LEK. Jeżeli żacy wyrażą swoje zainteresowanie do 30 czerwca, QS Medic przez wakacje będzie darmowo udostępniać testy pomagające studentom w zdaniu egzaminu.

Warunek jest jeden: w wydarzeniu stworzonym na Facebooku https://www.facebook.com/events/1004278589612590/ musi wziąć udział co najmniej 50 osób. Jeśli się uda, wówczas bez rejestracji, logowania oraz opłat, żacy uzyskają dostęp do testów, które będą publikowane co tydzień, we środę od 8 lipca do 26 sierpnia na łamach bloga portalu https://qsmedic.wordpress.com/. W każdym teście umieścimy po jednym pytaniu z:

1)

chorób wewnętrznych

2)

pediatrii

3)

chirurgii

4)

położnictwa i ginekologii

5)

psychiatrii

6)

medycyny rodzinnej

7)

medycyny ratunkowej i intensywnej terapii

8)

bioetyki i prawa medycznego 

9)

orzecznictwa lekarskiego

10)

zdrowia publicznego

 

Poświęć chwilę na potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu a w zamian zyskasz możliwość darmowej nauki do egzaminu LEK. Zapoznaj się z przykładowymi pytaniami i zdaj z nami LEK!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TuJusta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »