Technologie » Fotografia

Zdjęcie tygodnia w galerii SwiatObrazu.pl - nowy konkurs

Zdjęcie tygodnia w galerii SwiatObrazu.pl - nowy konkurs
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego tygodnia ponad tysiąc fotografii zostaje zamieszczonych w galerii SwiatObrazu.pl - wiele z nich to wyjątkowe obrazy. Część z nich pozostaje niezauważonych - postanowiliśmy to zmienić.

Serwis SwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl mają przyjemność ogłosić nowy konkurs "Zdjęcie tygodnia". W każdy poniedziałek będziemy prezentować zdjęcie tygodnia, którego Autor otrzyma odbitkę 30 x 40 cm ufundowaną przez empikfoto.pl.


Konkurs ma na celu wyróżnienie zdjęć, które jak mamy nadzieję będą dla innych źródłem inspiracji i nauki.

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda Ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali"
Don McCullin.

Każdy może zgłosić fotografię do konkursu na zdjęcie tygodnia. Aby to zrobić, należy zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/login) lub zarejestrować i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/login) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcia.
 

O Galerii SwiatObrazu.pl

Użytkownik Galerii SwiatObrazu.pl może za jednym razem przenieść ze swojego komputera do Galerii wiele zdjęć, następnie wystarczy je tylko opisać, wybierając odpowiednią kategorię i galeria internetowa jest gotowa. Użytkownicy mogą również wybierać ulubionych autorów oraz ulubione fotografie, dyskutować oraz oceniać prace zamieszczone w Galerii.

Zakładka Konkursy w profilu Użytkownika pozwala na udział we wszystkich aktualnie trwających konkursach.

Galeria SwiatObrazu.pl to również miejsce, gdzie można oglądać zdjęcia testowe wykonane przez redakcję SwiatObrazu.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »