Firma » Biznes

Zdobądź dotację na targi z Pfleiderer

Zdobądź dotację na targi z Pfleiderer
Zobacz więcej zdjęć »
Polscy meblarze mogą otrzymać nawet do 85% refundacji kosztów udziału w zagranicznych targach ze srodków UE. Jak zdobyć te środki? Pomoże w tym specjalny przewodnik przygotowany na zlecenie Pfleiderer przez specjalistów z B+R Studio.

Polska branża meblowa od lat zaliczana jest do ścisłej czołówki światowego meblarstwa. Produkujemy, i co ważne - eksportujemy - dużo i coraz więcej. Teraz przed polskimi producentami mebli otwierają się kolejne drzwi. Ci, którzy chcą i planują sprzedawać swoje produkty na dalekich rynkach mają szansę na uzyskanie pomocy w realizacji tych planów. Jak? Pfleiderer pomoże zdobyć to wsparcie.
Dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, meblarze znad Wisły mogą ubiegać się o dofinansowanie obecności na najważniejszych międzynarodowych imprezach targowych, które tak często okazują się być pierwszym krokiem do nawiązywania kontaktów i relacji handlowych z partnerami z zagranicy. Warunkiem jest uwzględnienie w strategii rozwoju firmy eksportu do takich krajów jak: Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, USA, Rosja, Kazachstan lub Indie. Wnioskować można o dofinansowanie udziału w wystawach m.in. w: Kolonii, Mediolanie, Paryżu, Birmingham, a także wielu innych imprezach targowych, kongresach, seminariach i konferencjach. Poziom refundacji może wynieść od 50% do nawet 85%. 
Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Kto może sięgnąć po pomoc i jak ją uzyskać? 
Pfleiderer postanowił pomóc swoim partnerom znaleźć odpowiedzi na te pytania i wystąpił z pomysłem stworzenia specjalnego przewodnika. Polscy producenci mebli znajdą w nim praktyczne i pomocne wskazówki jak uzyskać dodatkowe środki na rozwój firm i realizację planów sprzedażowych. Przewodnik w czytelny i syntetyczny sposób wyjaśnia wszystkie zagadnienia dotyczące Poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand“, (realizowanego w ramach Osi Priorytetowej III: „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach“, Działanie 3.3: „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw“). 
Teraz, każdy zainteresowany przewodnikiem może go bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej firmy Pfleiderer - www.pfleiderer.pl
Zapraszamy do korzystania!


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »