Dom » Architektura

Zdolny, kreatywny architekt poszukiwany!

Zdolny, kreatywny architekt poszukiwany!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Wawel SA, nawiązując do swojej blisko 100-letniej tradycji, ogłasza konkurs „Czeko-Deco” na najpiękniejszy wystrój sklepu firmowego. Konkurs skierowany jest do studentów, projektantów, zespołów projektowych oraz wszystkich zainteresowanych projektowaniem wnętrz.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie kompleksowego projektu wnętrza firmowego sklepu cukierniczego wraz z pijalnią czekolady. Projekt powinien zawierać wszystkie elementy ekspozycyjne, wyposażenia wnętrza oraz koncepcję zewnętrznej fasady sklepu. Jury będzie oceniać pomysł, estetykę i praktyczność zastosowanych rozwiązań oraz funkcjonalność i atmosferę wnętrza.

 Otwierając drzwi sklepu Wawel przenosimy się w magiczny świat czekolady. Słodkie zapachy i kolorowe opakowania zachęcają do skosztowania pysznych smakołyków. „Przytulne wnętrza, urządzone w wytwornym stylu minionej epoki, sprzyjają delektowaniu się wspaniałym napojem, jakim jest czekolada na gorąco. Pozwalają także odnaleźć każdemu coś dla siebie" - mówi Dorota Piwowarska, Kierownik Marketingu Wawel SA.

Konkurs rozpoczyna się 27 października 2008 r. i potrwa do 15 grudnia 2008 r. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa dnia 8 grudnia 2008 r. Liczy się data dotarcia pracy do siedziby Wawel SA.

Nagrodą główną w konkursie jest 2.000 zł oraz współpraca z firmą Wawel SA przy realizacjach związanych z otwieraniem salonów firmowych.

„Nasz pierwszy sklep firmowy został otwarty na krakowskim rynku już w 1916 r. Autorem wystroju był znany wówczas architekt Franciszek Mączyński, projektant m. in. Pałacu Sztuki, autor przebudowy Teatru Starego i kawiarni Jana Michalika w Krakowie. Konkurs kierujemy do współczesnych następców architekta, którzy potrafią wykreować prawdziwie czekoladową atmosferę, zachowując klimat i nastrój minionych lat - mówi Dorota Piwowarska. - W chwili obecnej sieć salonów Wawel z pijalniami czekolady to 12 lokalizacji na terenie Polski. W tym roku planujemy kolejne otwarcia sklepów firmowych."

Szczegóły i Regulamin Konkursu dostępne są na stronie www.wawel.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wawel Spółka Akcyjna
http://www.wawel.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »