Gospodarka » Żywność

Zdrowe przekąski na Jarmarku Regionalnym w Porcie Łódź

Zdrowe przekąski na Jarmarku Regionalnym w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Rusza kolejny Jarmark Produktów Regionalnych. W Porcie Łódź w dniach od 3-ego do 6-ego marca pojawią się lokalni producenci, którzy zaoferują Klientom przysmaki regionów.

Na stoiskach zlokalizowanych w pobliżu sklepu Saturn od najbliższego czwartku do niedzieli włącznie, zakupimy między innymi zdrowe i smaczne przekąski w postaci suszonych jabłek, śliwek i gruszek oraz wielu innych owoców, które stanowią doskonałą alternatywę w okresie zimowym, poza sezonem na świeże, rodzime owoce.     

Podczas Jarmarku będzie można zaopatrzyć się także w miód z lokalnych pasiek, sery, pieczywo oraz wiele innych zdrowych produktów.  

Jarmark będzie czynny w godzinach otwarcia Portu Łódź, poniedziałek – sobota 10.00 – 21.00, niedziela 10.00 – 20.00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »