Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zdrowy, piękny uśmiech

Uśmiech jest bardzo ważny w życiu. Uśmiechając się okazujemy naszą sympatię. Czasem bywa tak, że z powodu braków w uzębieniu nie uśmiechamy się. Boimy się pokazywać niepełny uśmiech. Krępuje nas luka po wypadnięciu zęba. Co zrobić? Jak ją wypełnić?
Implanty zębowe to świetny sposób na pozbycie się nieatrakcyjnych luk po zębach. W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, w którym wypadają zęby. A to na skutek choroby, a to na skutek osłabienia czy też niezachowania właściwej higieny jamy ustnej. Dzięki nowoczesnej dentystyce nie musimy już męczyć się z uporczywymi sztucznymi szczękami. Implanty to prawdziwa innowacja w medycynie! Dzięki nim możemy normalnie funkcjonować, jeść także twarde pokarmy np. jabłka, a co więcej sztuczne zęby niczym nie różnią się od tych naturalnych. Implanty zębowe są niejako kopią naszych oryginalnych zębów. Koszt wstawienia implantu zębowego to około 2 tysięcy złotych. Znacznie lepiej jest wydać taką kwotę niż do końca życia być szczerbatym.

Czasami bywa tak, że mimo prawidłowej profilaktyki nasze zęby są słabe, aż w końcu wypadają. Nie załamujmy się. W łatwy i szybki sposób możemy wypełnić lukę po zębie wstawiając sztuczny ząb, którego nazywamy implantem. Choć jest to sztuczny twór jest on w pełni przystosowany do przebywania w jamie ustnej. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzkiego. Nie zawiera żadnych toksycznych substancji, które mogłyby wywołać alergie. Implant montowany jest w kości szczęki na stałe. Koszt takiego zabiegu to od 2 do 3 tysięcy złotych. Warto zdecydować się na zabieg, by znów cieszyć się dobrym uśmiechem.

Zęby są nietrwałym elementem naszego ciała. Pierwsze tracimy ok 10 roku życia, drugie po kilkudziesięciu latach. Aby wypełnić nieatrakcyjne luki po zębach warto zdecydować się na implanty.

Więcej o implantach pod adresem http://implantologiacichon.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »