Kultura, sztuka » Muzyka

Zespół Illusion spotka się z fanami w Porcie Łódź

Zespół Illusion spotka się z fanami w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź, sklep Saturn oraz PRESSCOM zapraszają w najbliższy piątek na spotkanie z polskim zespołem rockowym Illusion. Formacja będzie w Łodzi promować swoją najnowszą płytę - „ANHEDONIA”.

Illusion - kultowy zespół, który swoją karierę rozpoczynał na początku lat
90 – tych, wydał właśnie swoją najnowszą, dziewiątą już płytę. Promocja długo wyczekiwanego krążka oraz spotkanie z artystami odbędzie się 23 marca w Porcie Łódź o godzinie 17:30 w sklepie Saturn. Podczas spotkania, które poprowadzi znany dziennikarz radiowy – Darek Król, będzie można porozmawiać z muzykami o najnowszym albumie, a także zdobyć ich autograf.

„ANHEDONIA” to dziewiąty album grupy Illusion. Składa się na niego dziesięć utworów, które brzmieniem nawiązują do korzeni zespołu. Piosenki mają bardzo mocny przekaz, oddający niepokój naszych czasów i opowiadają o problemach współczesnego świata. Nowa płyta swoją premierę miała 9 marca.

Illusion na polskiej scenie muzycznej pojawił się w 1992 roku i przez lata zdążył ugruntować swoją pozycję jako legendy polskiego rocka.

Organizatorem spotkania jest sklep Saturn i PRESSCOM.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )