Kultura, sztuka » Muzyka

ZESPÓL KWIAT JABŁONI ODWIEDZI BONARKĘ

ZESPÓL KWIAT JABŁONI ODWIEDZI BONARKĘ
Zobacz więcej zdjęć »
Już 5 kwietnia o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie promujące debiutancką płytę zespołu Kwiat Jabłoni. Podczas wizyty w centrum artyści opowiedzą o kulisach powstania krążka oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania fanów.

Kwiat Jabłoni to folkowo-elektroniczny duet tworzony przez rodzeństwo: Katarzynę i Jacka Sienkiewiczów. Ich pierwszy, wydany blisko rok temu utwór „Dziś późno pójdę spać" z miejsca podbił serca internautów, co zaowocowało ponad 6 milionami wyświetleń na YouTubie.

Debiutancki album tej formacji - „Niemożliwe" zawiera 12 wpadających w ucho melodii połączonych z refleksyjnymi tekstami. Utwory Jacka i Kasi zaskakują dojrzałością i celnością spostrzeżeń na temat otaczającej rzeczywistości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »