Kultura, sztuka » Muzyka

Zespół Lor w Bonarce

Zespół Lor w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Nastolatki z Krakowa debiutują folkowym krążkiem „Lowlight”. W związku z tym wydarzeniem 29 maja o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce odbędzie się spotkanie z członkami zespołu. Po oficjalnej części, fani zrobią sobie zdjęcia z artystkami i otrzymają autografy.


Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane dziewczyny z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce). Serca słuchaczy zdobyły subtelnym songwritingiem inspirowanym muzyką folkową. Pomimo bardzo młodego wieku, mają już za sobą koncerty w całej Polsce, w tym na scenach takich festiwali, jak Open'er, OFF czy Orange Warsaw.

Płyta „Lowlight" jest kontynuacją drogi obranej od samego początku przez dziewczyny. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec, uzupełnionych o śpiew oraz partie chórku. Historie zawarte w tekstach traktują o miłości, przyjaźni, poczuciu straty i smutku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »