Kultura, sztuka » Muzyka

ZESPÓŁ NOCNY KOCHANEK W BONARCE

ZESPÓŁ NOCNY KOCHANEK W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Prawdziwa gratka dla entuzjastów mocnego brzmienia w Bonarce. Już 29 marca o godz. 17:00 w Empiku w centrum odbędzie się spotkanie promujące najnowszy krążek zespołu Nocny Kochanek. Po oficjalnej części spotkania, będzie czas przeznaczony na autografy i wspólne zdjęcia z muzykami.

Nocny Kochanek to popularny polski zespół heavymetalowy. Ich muzykę, a przede wszystkim teksty, wyróżnia ogromny dystans do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego z heavymetalem. Zespół tworzą muzycy, którzy w 2012 r. nagrali utwór do pełnometrażowej kreskówki pt. „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona". Ta kompozycja zapoczątkowała istnienie grupy i do tej pory pozostaje hymnem zespołu skandowanym przez publiczność na każdym koncercie.

11 stycznia 2019 r. odbyła się premiera trzeciego albumu grupy - „Randka w Ciemność". Zespół prezentuje na nim kolejną porcję humoru, skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku takimi jak: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »