Motoryzacja » Samochody

Zespół Polestar Cyan Racing przygotowuje się do sezonu

Zespół Polestar Cyan Racing przygotowuje się do sezonu
Zobacz więcej zdjęć »
Zespół Polestar Cyan Racing okres przed sezonem 2017 spędził na intensywnych testach czterystukonnego Volvo S60 Polestar TC1 na południowoeuropejskich torach.


Cały team intensywnie się rozwija, czego dowodem jest warta 18 milionów euro nowa siedziba zespołu Cyan Motorsport Center w Geteborgu. Obiekt będzie ukończony w marcu i będzie największym tego typu w Skandynawii. Powierzchnia samych warsztatów to ponad 6000 metrów kwadratowych, wyposażone będą w najnowocześniejszy sprzęt m.in. symulator wyścigowy, hamownię silnikową, nadwoziownię i silnikownię, biura projektowe i wiele innych. Wszystko to ma zagwarantować zdobycie mistrzowskiego tytułu.

Wszystko to o czym mówimy i co osiągnęliśmy to wynik wielu lat ciężkiej pracy. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy nowy poziom w motorsporcie nieosiągalny do tej pory w Skandynawii. Nowe centrum jest kluczową częścią intensywnych przygotowań do sezonu 2017 i walki o tytuł WTCC. Poza tym, nasz program testowy przyniósł spodziewane rezultaty i znacznie przyspieszył rozwój samochodu
– powiedział Christian Dahl, CEO w Cyan Racing.

Sezon Mistrzostw Świata WTCC 2017 rozpocznie się 8-9 kwietnia w Maroko. Kierowcy będą ścigali się w dziesięciu wyścigach na czterech kontynentach. Finałową rundą będzie wyścig w Katarze (1-2 grudnia).

Oficjalne testy przed sezonem mają miejsce na legendarnym torze Monza w dniach 14-15 marca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »