Dom » Wnętrza

"Zestaw sobie zestaw" Franke w promocyjnej cenie!

"Zestaw sobie zestaw" Franke w promocyjnej cenie!
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z nadejściem wiosny firma Franke przygotowała dla swoich klientów akcję promocyjną pod hasłem „Zestaw sobie zestaw”. Do końca roku osoby, które zdecydują się na zakup wybranych modeli zlewozmywaków stalowych i fragranitowych marki Franke, otrzymają baterię Franke za 1 PLN + VAT.

Najnowsza promocja Franke skierowana jest zarówno do osób, które dopiero urządzają dom lub mieszkanie, jak i do właścicieli czterech kątów, którzy pragną odmienić wystrój swojej kuchni. Wybierając jeden z dwudziestu modeli zlewozmywaków Franke, otrzymają baterię w promocyjnej cenie.

 

W ofercie znalazły się zarówno popularne zlewozmywaki stalowe z serii Calypso, Mikado i Euroform, jak i nowoczesne modele Maris, Milan i Admiral, wykonane z wysokiej jakości kompozytu - Fragranitu Durakleen Plus, opatentowanego przez Franke. Zlewozmywaki granitowe dostępne są w trzech kolorach – orzechowym, grafitowym i beżowym. Klienci którzy zdecydują się na zakup modeli wykonanych ze stali szlachetnej, mają do wyboru dwa rodzaje wykończenia - jedwab (gładka, matowa stal) i len (stal lekko karbowana, przypominająca wyglądem strukturę lnu).

Do każdego zakupionego w ramach akcji „Zestaw sobie zestaw” zlewozmywaka, Klienci otrzymują baterię Franke w promocyjnej cenie. Oferta specjalna obejmuje dwa rodzaje baterii – ze stała wylewką w cenie 1,22 PLN lub z wyciąganą wylewką w cenie 159 PLN. W skład zestawu ze zlewozmywakiem stalowym wychodzi bateria ze stałą wylewką Vela lub bateria z wyciąganym natryskiem Zeta. Propozycja dla zlewozmywaków fragranitowych obejmuje baterię ze stałą wylewką Bahia (zestaw w kolorze orzechowym dostępny jest z baterią Princess) lub baterię Prince, z wyciąganym natryskiem. Wszystkie baterie zostały dobrane zgodnie z kolorystyką zlewozmywaków, zaś szeroka oferta produktów, dostępnych w ramach nowej promocji Franke, pozwala dopasować zestaw do wystroju wnętrza oraz potrzeb domowników.

Wysokiej jakości zlewozmywak i bateria to sprzęty niezbędne w każdej kuchni. Aby nie narzucać Klientom wyboru konkretnego produktu, w ofercie promocyjnej znalazły się zarówno popularne zlewozmywaki stalowe, jak i modele kompozytowe. Dodatkowo do każdego zlewozmywaka przygotowaliśmy ofertę dwóch baterii – z wyciąganą wylewką i bez, aby każdy mógł dopasować zestaw do swoich potrzeb. Nasi dystrybutorzy chętnie podpowiedzą Klientom, jakie produkty będą najbardziej praktyczne do konkretnej kuchni. ” - powiedział Jarosław Matys, Product Manager firmy Franke Polska Sp. z o.o. 

Promocja obowiązuje do końca roku we wszystkich punktach partnerskich firmy Franke na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Zestaw sobie zestaw” dostępne są na stronie internetowej www.franke.pl.

Franke Polska Sp. z o.o.  jest polskim oddziałem szwajcarskiego producenta i dystrybutora systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Firma w swojej ofercie posiada nie tylko zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w rynku zlewozmywaków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dominika Socha

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »