Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zgłoś rodzinę do wizyty w Adventure Roomie w wakacje!

Zgłoś rodzinę do wizyty w Adventure Roomie w wakacje!
Zobacz więcej zdjęć »
Do 30 czerwca br. będzie można zgłaszać rodziny z Małopolski, które swoje obowiązki dzielą pomiędzy pracę zawodową, rodzicielstwo i działalność społeczną do plebiscytu: „Nominuj Rodzinę do Adventure Room”. Zgłoszenia można składać przez stronę www.nominuj-rodzine.gamescape.pl

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych 10 rodzin, które będą mogły skorzystać
z bezpłatnego wejścia do pokoju zagadek w Krakowie. Darmowa rozrywka w Adventure Roomie będzie możliwa od 30 czerwca do końca sierpnia br. Organizatorem akcji jest Gamescape z Krakowa.

„Letnie wakacje to idealny czas, by spędzić chociaż jeden dzień z rodziną na dobrej
i edukującej zabawie. Dlatego chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rodzin, które nie tylko dbają o własne dzieci, ale również aktywnie uczestniczą w budowaniu lokalnej społeczności, pomagają potrzebującym, edukują i troszczą się o swoje otoczenie. Często jest tak, że również one nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy wydatek, żeby spędzić ten czas z własną rodziną. Zależy nam, by zostali nagrodzeni za swój trud i zaangażowanie.” – mówi Patrycja Curyło, współwłaścicielka Gamescape i projektantka escape room.

Finaliści plebiscytu zostaną wyłonieni m.in. na podstawie uzyskanej liczby głosów.  Lista 10 zwycięzców zostanie opublikowana 30 czerwca br.  na stronie www.gamescape.pl i na profilach społecznościowych. Regulamin akcji dostępny jest na https://gamescape.pl/regulamin-akcji/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gamescape

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »