Firma » Biznes

Zielone Arkady kuszą kartami podarunkowymi z bonusem

Zielone Arkady kuszą kartami podarunkowymi z bonusem
Zobacz więcej zdjęć »
Początek września niewątpliwie sprzyja zakupom.

Uzupełnienie jesiennej garderoby, powrót do szkoły, czy zbliżający się rok akademicki. Każdy powód jest dobry, by odwiedzić bydgoskie Zielone Arkady. W dniach 4-19 września Centrum przychodzi na ratunek wszystkim Klientom planującym mniejsze czy większe zakupy, inicjując akcję sprzedaży bonusowych kart podarunkowych.

W dniach 4-19 września Zielone Arkady przygotowały dla swoich Klientów wyjątkową ofertę. Każdy, kto w tym terminie zakupi kartę podarunkową  o wartości co najmniej 100 zł, otrzyma dodatkowe 10% środków do wykorzystania w każdym ze sklepów i punktów usługowych na terenie Centrum. Co istotne, każdy klient może nabyć dowolną ilość kart o łącznej wartości 1000 zł, bądź jedną kartę o max. wartości 900 zł, wówczas znajdzie się na niej aż 90 zł bonusowego doładowania.

Akcja kart podarunkowych z bonusem debiutuje w naszym Centrum. Uważam jednak, że spotka się ona z ciepłym przyjęciem wśród naszych Klientów. W końcu jej zakup to czysty zysk. Kto nie chciałby mieć dodatkowej sumy do wydania? mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Łączna pula promocyjnych doładowań to aż 20 000 zł.

Karty podarunkowe objęte promocją można zakupić w dniach 4 – 19 września w Punkcie Informacji na poziomie 0. Udział w promocji biorą wyłącznie karty zakupione stacjonarnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »