Firma » Biznes

Zielone Arkady w obliczu modernizacji dróg wokół obiektu

Zielone Arkady w obliczu modernizacji dróg wokół obiektu
Zobacz więcej zdjęć »
W Bydgoszczy trwa modernizacja dróg i budowa nowej linii tramwajowej. Klienci największego centrum handlowego w regionie będą mogli dotrzeć do niego w bardziej komfortowy sposób.

O tym, że okres przebudowy jest dla obiektu handlowego wyzwaniem, z którym można sobie bez problemu poradzić, przekonują Zielone Arkady.

Na terenie Bydgoszczy i wokół Zielonych Arkad pojawiły się plakaty z hasłami: „A u nas tyle atrakcji, że miasto modernizuje dojazd”, „A u nas tylu Klientów, że będzie nowa trasa tramwajowa”. W ten sposób Centrum informuje klientów o modernizacji dróg wokół obiektu. Nasza współpraca z Zarządem Dróg w Bydgoszczy oraz generalnym wykonawcą robót drogowych jest bardzo dobra. Wspólnie omawiamy wszystkie koncepcje organizacji ruchu tymczasowego, aby z odpowiednim wyprzedzeniem móc poinformować naszych klientów i najemców o planowanych zmianach i zorganizować odpowiednią kampanię informacyjno-marketingową. Dzięki temu ruch wokół Centrum jest płynny – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Aby poinformować zmotoryzowanych o trwającej modernizacji, Zielone Arkady organizują nietypowe akcje. Na terenie miasta i wokół Centrum hostessy rozdają mapki z oznaczeniem tymczasowego dojazdu. Przy okazji – dzięki współpracy z najemcami – częstują zmotoryzowanych klientów i mieszkańców schłodzoną lemoniadą, mrożoną kawą, a także słodkimi żelkami w pomysłowym opakowaniu z napisem „Nasze żelki na osłodę dojazdu i na dobry dzień”.

Skutkiem modernizacji dróg będzie więcej możliwości dotarcia do Zielonych Arkad. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic zyskają nową linię tramwajową oraz zmodernizowane, szerokie jezdnie. Zmiany te sprawią, że największe centrum handlowe w regionie zyska najbardziej dogodny dojazd komunikacją miejską i nowoczesne drogi dla zmotoryzowanych klientów.

W procesie przebudowy kluczem do sukcesu jest komunikacja i współpraca z wykonawcami. Wokół Centrum pojawiły się strzałki, które prowadzą kierowców i ułatwiają im dotarcie do celu. Nasze Centrum, pomimo przebudowy dróg wokół obiektu, jest dalej jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów handlowych w regionie – mówi Ewa Krassowska.  Staramy się, wspólnie z generalnym wykonawcą robót i Zarządem Dróg
w Bydgoszczy, aby dojazd do nas był jak najszybszy i bezproblemowy
– dodaje.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »