Dom » Budownictwo

Zielony Natolin kusi lokalizacją i ekologicznymi rozwiązaniami

Zielony Natolin kusi lokalizacją i ekologicznymi rozwiązaniami
Zobacz więcej zdjęć »
W inwestycji Zielony Natolin, realizowanej przez Marvipol Development, właścicieli znalazło ponad 50% lokali.

Do sprzedaży trafiła oferta mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych w kameralnej inwestycji, położonej blisko stacji metra Natolin na Ursynowie. Oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na III kwartał 2023 roku.

Projekt Zielony Natolin został pozytywnie przyjęty przez klientów – ponad 50% mieszkań znalazło swoich właścicieli w ciągu 4 miesięcy od wprowadzenia oferty do sprzedaży. Ta kameralna inwestycja, położona 350 metrów od stacji metra Natolin, przy ulicy Raabego 13A w Warszawie, oferuje mieszkania o metrażach od 25 do 75 m2. Na parterze przewidziano lokale pod usługi.

Budynek powstający na warszawskim Ursynowie doskonale wpisuje się w zmieniające się oczekiwania klientów, którzy szczególną uwagę zwracają na ochronę środowiska i coraz częściej dostrzegają korzyści, płynące ze zrównoważonego rozwoju miasta.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dobrego startu sprzedaży naszej nowej inwestycji. Oferta Zielony Natolin kierowana jest do osób, które starają się troszczyć o środowisko i żyć w zgodzie z ekologią, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Realizując ten projekt wpisujemy się w zyskujący na popularności trend 15-minutowego miasta. Trend ten stawia na ekologię i jest coraz częściej zauważany w metropoliach światowych, jak Paryż czy Melbourne. Jego cechą jest pozytywny wpływ na ograniczenie zanieczyszczenia powietrza, decentralizacja usług i budowanie więzi społecznych, zapewniając mieszkańcom szybkie dotarcie do wszystkich ważnych miejsc, pieszo lub na rowerze, bez konieczności korzystania z samochodu” – podkreślił Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development S.A.

Inwestycja Zielony Natolin składa się z sekcji liczącej 3 piętra oraz 10-piętrowej dominanty. W standardzie zastosowane zostaną rozwiązania smart i eko, pozwalające obniżać koszty życia i dbać o środowisko naturalne. Budynek wyposażony zostanie m.in. w panele fotowoltaiczne zapewniające energię do obsługi przestrzeni wspólnych, kostkę z zielonego betonu, który ma właściwości fotokatalityczne oraz samooczyszczające, a także zewnętrzne czujniki jakości powietrza Airly, filtry antysmogowe i oświetlenie LED. Z kolei system automatyki mieszkaniowej w standardzie zoptymalizuje zużycie mediów i pozwoli na ich kontrolę. Na dachu niższej części inwestycji powstanie wspólny taras dla mieszkańców, na którym zaplanowano ławeczki, roślinność, karmniki, poidełka, domki dla ptaków i owadów.

W celu promowania ekologicznych form transportu inwestycja posiadać będzie rowerownię, zewnętrzny parking dla jednośladów, w tym rowerów cargo oraz stację napraw. Przygotowane zostaną udogodnienia w postaci wypożyczalni samochodów elektrycznych na minuty. Dla zmotoryzowanych osób decydujących się na zakup mieszkania przewidziane zostały 83 miejsca postojowe.

 

Więcej informacji na temat tej inwestycji można uzyskać na stronie:  www.zielonynatolin.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »